X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Maribor

już od 1597 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Maribor

Bilety lotnicze Warszawa Maribor

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 cze (nie)
Adria Airways
Maribor
26 cze (wto)
Adria Airways
Warszawa
22 cze (pią)
Adria Airways
Maribor
25 cze (pon)
Adria Airways
Warszawa
22 cze (pią)
Adria Airways
Maribor
27 cze (śro)
Adria Airways
Warszawa
24 cze (nie)
Adria Airways
Maribor
25 cze (pon)
Adria Airways
Warszawa
26 cze (wto)
Adria Airways
Maribor
27 cze (śro)
Adria Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Maribor

Przewodnik po lotach Warszawa Maribor

Mamy nadbagaż na samolot Warszawa - Maribor?

Choć bardzo się próbowaliśmy starać, to jednak nie dało nam się zapakować do torby o rozmiarach podanych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze będą mówić o nadbagażu i zaoferują odpowiednie rozwiązania, jakie rzecz jasna wiążą się z dodatkową opłatą. Ale, trzeba mieć świadomość, co możemy robić, jeśli będziemy mieli nadbagaż.

Jakie są opłaty?

Jeżeli okazało się, że przekroczyliśmy ustalone wielkości oraz ciężar, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Warszawa - Maribor posiadają zazwyczaj ustaloną stałą kwotę od każdego kilograma nad wytyczne, a w przypadku regularnych linii powinniśmy się liczyć z tym, że im dalsza droga, tym większa jest opłata. Co ważne, dosyć często możemy za ten nadbagaż płacić wcześniej, czyli jeśli mamy świadomość, że będziemy przekraczać wytyczne narzucone przez linie lotnicze, to warto z tego skorzystać. Wówczas również będziemy płacić za taki nadbagaż mniej, niż gdybyśmy płacili za niego już na lotnisku. Trzeba również wiedzieć, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Warszawa - Maribor taki bagaż nie będzie mógł przekroczyć ciężaru 32 kg. Jeżeli tak będzie, trzeba wziąć drugi bagaż.

Powinniśmy rozłożyć na parę bagaży podczas lotu Warszawa - Maribor

Jeżeli nasz bagaż przekracza dopuszczalne wielkości, to powinniśmy spakować się w kolejne walizki. Oczywiście będzie wiązać się to z dodatkowymi opłatami za tą kolejną walizkę, a konkretne ceny odnajdziemy na stronie, która proponuje nam takie tanie loty Warszawa - Maribor. Co istotne, to nie możemy wziąć kilku walizek o mniejszej wadze. Realnie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dozwolonego limitu, powinniśmy włożyć do jednej walizki. Cena biletu, także jeżeli zapłaciliśmy za niego jedynie , nie ma tutaj wpływu na rozmiar możliwego bagażu. Te zasady są ustalone na stałe oraz warto je znać jeszcze przed planowanym pakowaniem, aby potem nie było niemiłej niespodzianki

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się zdarzyć każdemu. Ale tanie loty Warszawa - Maribor dają nam szansę wykupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Trzeba jednak pamiętać, że opłacając go wcześniej, zanim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.