X
Ładowanie...

Tanie loty Aeroflot Warszawa Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Aeroflot

Warszawa Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Aeroflot Warszawa Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Aeroflot Warszawa Mediolan

Przewodnik po lotach Aeroflot Warszawa Mediolan

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wymarzony wyjazd Warszawa - Mediolan linią Aeroflot Russian Airlines i zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych wakacjach? Wynajęcie pokoju, zabukowanie lotu i zapakowanie najważniejszych rzeczy to nie wszystko, warto także zainteresować się ofertami polis turystycznych. Dlaczego jest to tak istotne?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Polacy pokochali podróże - według sondaży w zeszłym roku na wczasy wybierało się nawet 16 mln osób. Duża część turystów stawia na urlopy zagraniczne - przyciąga nas wizja odpoczynku na gorącej plaży, picia drinków z palemką, zwiedzania historycznych miejsc. Zagraniczne kierunki to marzenie wielu osób, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu wystąpią nieoczekiwane sytuacje? Rehabilitacja, środki medyczne, anulowany lot Warszawa - Mediolan linią Aeroflot Russian Airlines, zagubiony bagaż, konieczność szybszego powrotu do kraju - to wszystko może generować bardzo duże koszty. Skutki sytuacji losowych złagodzi odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, które zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Suma gwarantowana

Wybierając najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, którą ubezpieczyciel jest zobligowany pokryć. W krajach Unii Europejskiej jej minimalna wysokość powinna oscylować na poziome kilkunastu tys. euro, zaś poza Unią - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją również oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie ważne m.in. w USA. Godna polecenia polisa powinna też zapewnić odszkodowanie z tytułu nieszczęśliwych wypadków.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Towarzystwa funkcjonujące na rynku oferują także ubezpieczenia OC, ubezpieczenie cennych przedmiotów, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Warszawa - Mediolan linią Aeroflot Russian Airlines? Pamiętaj, żeby dokładnie sprawdzić OWU - dzięki temu unikniesz rozczarowań.