gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Warszawa Mediolan

już od 690 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Warszawa Mediolan

Bilety lotnicze Air France Warszawa Mediolan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 sty (wto)
Air France
Mediolan
19 sty (sob)
KLM
Warszawa
17 gru (pon)
Air France
Mediolan
07 sty (pon)
Air France
Warszawa
17 gru (pon)
Air France
Mediolan
08 sty (wto)
Air France
Warszawa
18 gru (wto)
Air France
Mediolan
07 sty (pon)
Air France
Warszawa
18 gru (wto)
Air France
Mediolan
08 sty (wto)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Warszawa Mediolan

Przewodnik po lotach Air France Warszawa Mediolan

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Warszawa - Mediolan linią Air France oznacza ogromny stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale również z koniecznością dokonania odprawy. Jak przebiega odprawa i na co należy się przygotować? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów.

Staw się na lotnisku przed czasem

Planujesz wyjazd Warszawa - Mediolan linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer miejsca czy godzina.

Weryfikacja bagażu pokładowego

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się bagaż pokładowy, który przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o pasek od spodni, monety czy elektronikę - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach w grę wchodzi kontrola osobista.

A może odprawa online

Po przejściu przez kontrolę pasażer z torbą podręczną może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która kieruje do tzw. rękawa lub autokaru rozwożącego turystów do samolotu. Należy również zauważyć, że obecnie dużo linii lotniczych, np. na trasie Warszawa - Mediolan umożliwia dokonanie odprawy online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.