X
Ładowanie...

Tanie loty Brussels Airlines Warszawa Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Brussels Airlines

Warszawa Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Brussels Airlines Warszawa Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Brussels Airlines Warszawa Mediolan

Przewodnik po lotach Brussels Airlines Warszawa Mediolan

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Przed Tobą długo wyczekiwany urlop Warszawa - Mediolan linią Brussels International Airlines i zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych wakacjach? Oprócz zarezerwowania noclegu, wykupienia biletu lotniczego i spakowania walizek, warto również zainteresować się ofertami ubezpieczeń turystycznych. Dlaczego jest to tak istotne?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Branża turystyczna przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według szacunków w ubiegłym roku na wczasy wybierało się nawet 80% respondentów. Duża część turystów stawia na wyjazdy zagraniczne - przyciąga nas możliwość wylegiwania się na gorącej plaży, sączenia drinków z palemką, zwiedzania historycznych miejsc. Zagraniczne kierunki to marzenie wielu osób, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu wystąpią niespodziewane wypadki? Rehabilitacja, leki, anulowany lot Warszawa - Mediolan linią Brussels International Airlines, zagubiony bagaż, konieczność skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować wysokie koszty. Następstwa wypadków złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jak wybrać polisę podróżną?

Wybierając ofertę warto w pierwszej kolejności sprawdzić koszty gwarantowane, czyli sumę, którą ubezpieczyciel jest zobligowany pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna sięgnąć kilkunastu tys. euro, zaś poza nią - nawet kilka razy więcej. Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują też oferty w których podmiot pokrywa wszystkie hospitalizacji - jest to szczególnie potrzebne np. w Stanach Zjednoczonych. Dobra polisa powinna również zagwarantować odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Sprawdź ogólne warunki polisy

Podmioty funkcjonujące na rynku proponują także ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie walizek, pokrycie kosztów anulowanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Planujesz lot Warszawa - Mediolan linią Brussels International Airlines? Pamiętaj, żeby uważnie przeczytać ogólne warunki ubezpieczenia - to pozwoli uniknąć różnych niejasności.