X
Ładowanie...

Tanie loty Czech Airlines Warszawa Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Czech Airlines

Warszawa Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Czech Airlines Warszawa Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Czech Airlines Warszawa Mediolan

Przewodnik po lotach Czech Airlines Warszawa Mediolan

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Warszawa - Mediolan linią Czech Airlines to dla wielu osób ogromny stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale także z procedurami, które trzeba przejść na lotnisku. Jak wygląda odprawa i na co należy się przygotować? Zebraliśmy najbardziej istotne wskazówki dla podróżnych.

Nie spóźnij się na samolot

Planujesz wyjazd Warszawa - Mediolan linią Czech Airlines? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty pokładowe. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę pokładową, która zawiera imię i nazwisko, numer miejsca oraz data odlotu.

Kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi głównie o zegarek, monety czy elektronikę - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych przypadkach obsługa prosi o zdjęcie butów.

Szybka odprawa

Po przejściu przez kontrolę podróżny z torbą podręczną może nareszcie udać się do hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autokaru rozwożącego turystów na pokład. Warto także dodać, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Warszawa - Mediolan umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zmniejsza formalności.