X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Warszawa Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Warszawa Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Warszawa Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Warszawa Mediolan

Przewodnik po lotach LOT Warszawa Mediolan

W jaki sposób przeżyć podróż Warszawa - Mediolan linią LOT Polish Airlines z pociechą?

Narodziny potomstwa wcale nie muszą znaczyć, że musimy rezygnować z podróżowania, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę dziecko zabierać ze sobą. Trzeba jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie są jeszcze dostatecznie silne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Warszawa - Mediolan linią LOT Polish Airlines

Jeśli planujemy przelot z maleństwem, musimy dbać o to, żeby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali lepszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny przelot, to ma szansę się okazać, że maleństwo prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. W dodatku szukając biletów w korzystnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat siedzą na kolanach opiekuna, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy starszym potomstwie zapłacimy już za cały bilet, czasami tylko tanie loty Warszawa - Mediolan linią LOT Polish Airlines proponują kilkuprocentowe obniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed lotem Warszawa - Mediolan linią LOT Polish Airlines?

Trzeba sobie pozostawić trochę czasu, tak byśmy ze spokojem mieli szansę się przygotować do lotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać prędzej, tak aby bez stresu oddać wszystkie walizki, mieć możliwość zjeść coś lekkiego i bez problemów pójść do łazienki na moment przed wylotem, w której przewiniemy dziecko. Spora część przewoźników proponujących swe usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mogli zajmować najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Warszawa - Mediolan linią LOT Polish Airlines nie mają w swojej usłudze serwowania posiłków, a więc powinniśmy pamiętać o schowaniu dla dziecka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszki, ale też jakiejś przekąski. Do tego zazwyczaj potomstwo siedzące na kolanach nie ma pozwolenia do swojego bagażu, czyli całość powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli będziesz lecieć po raz pierwszy, nie bój się poprosić o pomoc. Tak samo jeżeli niezbędna jest pomoc przy dziecku, także proś o to. Tanie loty Warszawa - Mediolan linią LOT Polish Airlines posiadają odpowiednio przeszkolony zespół, który będzie miał za zadanie pomóc podróżnym, a więc także i tobie. Jeżeli maleństwo będzie płakać, spróbuj mu dać pierś albo butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, aby dziecko swoim działaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem dokuczało innym. Lecz też nie kajaj się za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Warszawa - Mediolan linią LOT Polish Airlines i jesteście pełnoprawnymi podróżującymi. Być może twoje potomstwo nie lubi latania, lecz pamiętaj, że każda trasa posiada swoją metę.

Warto pomyśleć w jaki sposób można się przyszykować do podróży Warszawa - Mediolan linią LOT Polish Airlines z potomstwem, tak aby uczynić wszystko co tylko możliwe, by podróż przeminęła spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.