X
Ładowanie...

Tanie loty Ukraine Intl Airlines Warszawa Mediolan

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ukraine Intl Airlines

Warszawa Mediolan

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ukraine Intl Airlines Warszawa Mediolan

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ukraine Intl Airlines Warszawa Mediolan

Przewodnik po lotach Ukraine Intl Airlines Warszawa Mediolan

Czy można wnieść medykamenty na przelot Warszawa - Mediolan linią Ukraine International Airlines

Jeśli posiadaliśmy wcześniej okazję korzystać z propozycji lotu Warszawa - Mediolan linią Ukraine International Airlines, to bez wątpienia orientujemy się, jak trzeba spakować bagaż. Co jednak, kiedy teraz powinniśmy przewieźć ze sobą medykamenty? Wiemy, jak to działa, jakie leki mamy możliwość ze sobą wziąć oraz czy możemy je mieć w walizce podręcznej? Warto sprawdzić tą sprawę, tak żebyśmy mieli świadomość, że przelot Warszawa - Mediolan linią Ukraine International Airlines przeminie nam miło i bez zbędnego stresu.

Leki w walizce podręcznej w czasie lotu Warszawa - Mediolan linią Ukraine International Airlines.

Głównie trzeba powiedzieć, że jeżeli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Warszawa - Mediolan linią Ukraine International Airlines, to podobnie jak podczas lotów regularnych, leki mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Rzecz jasna powinniśmy powiadomić o ich obecności podczas kontroli osobistej, ale powinniśmy je trzymać w oddzielnej kosmetyczce. Wtenczas sprawdzanie przebiegnie sprawniej, i będziemy mogli wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na przelot. Działanie jest takie, że mieć możemy leki ogólnodostępne, które będą dostępne dla wszystkich i takie na receptę. Przy tych drugich, warto posiadać oświadczenie od lekarza, ponieważ może się sprawdzić przy konieczności weryfikacji medykamentów.

Jakie będzie ograniczenie na ich liczbę?

Jeżeli chodzi o medykamenty w płynie, nie będzie ograniczenia na ich liczbę. To oznacza, że mamy szansę wziąć ze sobą syrop większy niż 100 ml. Lecz, powinniśmy zabrać jedynie taką liczbę medykamentów, jaka jest nam faktycznie niezbędna w czasie podróży. Tanie loty Warszawa - Mediolan linią Ukraine International Airlines pozwalają również na zabranie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, jeśli jakiś medykament jest aplikowany podskórnie, ale ich wnoszenie także powinniśmy od razu przedstawić podczas kontroli. Ale, nawet jeżeli wyszukaliśmy najkrótszy przelot, to i tak mamy prawo posiadać na pokładzie niezbędne środki wypisane na receptę, jak również krople do oczu albo środek do dezynfekcji, jeżeli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeśli przejrzymy warunki odnośnie do przewożenia medykamentów, to dowiemy się, że możemy również posiadać w samolocie sprzęt medyczny. Jednak warto zapytać przewoźnika

jak to się odbędzie z przewożeniem tego typu rzeczy jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ może się okazać, że muszą być w luku bagażowym. Nie mniej wiedza, że mamy szansę zabrać ze sobą medykamenty oraz niezbędne urządzenia medyczne, da nam prawo wreszcie bez problemów korzystać z propozycji, którą mają dla swoich podróżnych tanie loty Warszawa - Mediolan linią Ukraine International Airlines.