X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Melilla

już od 91 zł
11 lip 18 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wiedeń
19 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
21 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
22 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
23 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Melilla

Przewodnik po lotach Warszawa Melilla

Bez uczucia głodu czyli dbamy o posiłek w czasie rejsu Warszawa - Melilla

To naturalne, że w czasie rejsu chcemy coś przegryźć. Żołądek upomina się o swoje prawa, a i w czasie lektury bądź oglądania filmu w samolocie z chęcią sięgamy po smaczne przekąski. Jeśli zdecydujemy się na tanie loty Warszawa - Melilla, prawdopodobnie sami będziemy zmuszeni zadbać o swoje wyżywienie w samolocie, bo nie dostaniemy go w ramach biletu.

Posiłek podczas rejsu Warszawa - Melilla – na czym to polega?

To czy w samolocie serwowane są posiłki albo przekąski, uzależnione bywa od długości trasy, a także od konkretnego przewoźnika. Jeśli decydujemy się na tanie loty Warszawa - Melilla, bo zależy nam, aby najwięcej zaoszczędzić na podróżach, trzeba liczyć się z faktem, że linie lotnicze zadbają wyłącznie o nasze elementarne wygody, a wyżywienie na pewno się w nich nie mieści. Można jednak korzystać z bufetu dostępnego w kabinie samolotu i zamówić coś dla siebie. Warto pamiętać, że ceny w takich bufetach nie bywają standardowe. Tradycyjni przewoźnicy dość często gwarantują wyżywienie i napoje w cenie biletu, ale jest to zależne od klasy przelotu. Menu jest uzależnione od czasu rejsu, pory startu itp. W wielu przypadkach możemy przed lotem zamówić menu specjalne, przykładowo bezglutenowe.

Jedzenie w walizce podręcznej w czasie lotu Warszawa - Melilla

Jeśli nie chcemy kupować przekąsek na pokładzie samolotu i pragniemy osobiście zająć się prowiantem na podróż, możemy zabrać przekąski do bagażu podręcznego. Dobrze jest zaznajomić się z zasadami wwozu produktów żywnościowych do kraju, który mamy odwiedzić, by uniknąć niepotrzebnych problemów przy kontroli. Jeżeli wybieramy tanie loty Warszawa - Melilla i planujemy wziąć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny, aby uniknąć dodatkowych wydatków, pomyślmy o limitach i w taki sposób zaplanujmy przekąski, aby nie przeciążyć walizki. Napoje możemy zabierać tylko w małych 100 ml butelkach i w sumie tych pojemników można wziąć dziesięć. Jeśli zamierzamy przewozić także płynne albo półpłynne kosmetyki – ten limit bardzo szybko się wyczerpie.

Co możemy zakupić na pokładzie?

Poszczególni przewoźnicy umożliwiają nabycie w kabinie samolotu przekąsek, którymi możemy zaspokoić głód podczas podróży Warszawa - Melilla. W zależności od czasu trwania rejsu , jak również charakteru danego przewoźnika, można kupić kanapkę, sałatki, przekąski słone i słodkie, jak też napoje ciepłe oraz zimne. W wybranych samolotach spotyka się też przekąski dla najmłodszych. Warto sprawdzić to na witrynie internetowej przed podróżą, by zyskać pewność, że na pokładzie kupi się to, co się lubi.