X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Warszawa Monachium

już od 842 zł
21 paź 28 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Warszawa Monachium

Bilety lotnicze Lufthansa Warszawa Monachium

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lis (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
10 lis (nie)
Brussels Airlines
Warszawa
06 lis (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
11 lis (pon)
Brussels Airlines
Warszawa
06 lis (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
12 lis (wto)
Brussels Airlines
Warszawa
06 lis (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
13 lis (śro)
Brussels Airlines
Warszawa
06 lis (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Monachium
14 lis (czw)
Brussels Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Warszawa Monachium

Przewodnik po lotach Lufthansa Warszawa Monachium

W jaki sposób przeżyć podróż Warszawa - Monachium linią Lufthansa z dzieckiem?

Narodziny potomstwa wcale nie powinny oznaczać, że musimy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji możemy dziecko brać ze sobą. Trzeba tutaj wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dość silne. Z pierwszym przelotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne pomysły na trasie Warszawa - Monachium linią Lufthansa

Jeżeli planujemy lot z dzieckiem, musimy dbać o to, żeby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na wieczorny przelot, to ma szansę się okazać, że dziecko prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. Dodatkowo szukając biletów w przystępnej kwocie, musimy wiedzieć, że dzieci do dwóch lat podróżują na kolanach rodzica, a wówczas zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy większym dziecku zapłacimy już za pełen bilet, czasem jedynie tanie loty Warszawa - Monachium linią Lufthansa proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed lotem Warszawa - Monachium linią Lufthansa?

Warto sobie pozostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak aby bez stresu oddać nasze walizki, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i bez problemów iść do łazienki na moment przed lotem, w której przebierzemy dziecko. Większość linii lotniczych proponujących swoje usługi na konkretnej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mogli zająć naprawdę wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Warszawa - Monachium linią Lufthansa nie posiadają w swojej usłudze serwowania jedzenia, a więc powinniśmy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszki, ale też jakiejś przekąski. Przy czym zazwyczaj dziecko podróżujące na kolanach nie ma prawa do swojego bagażu, więc wszystko powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzebujesz pomocy przy maluszku, również poproś o to. Tanie loty Warszawa - Monachium linią Lufthansa posiadają odpowiednio przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomóc podróżnym, czyli także i wam. Jeśli dziecko zacznie płakać, próbuj mu podać pierś czy butelkę. Pamiętaj również o wzięciu zabawek. Nie pozwól, aby dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem dokuczało innym. Ale nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Wykupiliście bilety na tanie loty Warszawa - Monachium linią Lufthansa i staliście się pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje dziecko nie lubi latania, lecz pamiętaj, że nawet najtrudniejsza trasa ma swoją metę.

Warto pomyśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do lotu Warszawa - Monachium linią Lufthansa z dzieckiem, tak by uczynić wszystko co tylko możliwe, by lot przeminął spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.