X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Mons

już od

19 cze 26 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Mons

Bilety lotnicze Warszawa Mons

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Mons

Przewodnik po lotach Warszawa Mons

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale często po prostu lotnisko. Zamieszanie, gwar, nowa sytuacja – jest to z pewnością stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego można się spodziewać przed wylotem i w jaki sposób się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę straszna. Najważniejsze, by zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Kiedy przemieszczasz się na terenie Europy, niezbędny jest wyłącznie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Warszawa - Mons, uznają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic drukować, wystarczy wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

W czasie odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż może poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszystkie monety i papiery, które masz w spodniach, umieść tam także torebkę, płaszcz lub szalik.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Warszawa - Mons

Tanie loty najczęściej pozwalają wnieść tylko bagaż podręczny. Bez paniki – jest on na tyle pakowny, że bez problemu się do niego zmieścisz. Jednakze należy każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a złożona struktura dokładnie zrolowanych podkoszulek nie została rozwalona.

Na szczycie połóż potrzebne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w czasie kontroli. Postaraj się żeby na wierzchu znajdowała się także kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Na wierzchu bagażu warto położyć także inne płyny. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby burzyć starannie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, przed wylotem dowiedz się, co możesz wnosić na pokład w tanich lotach Warszawa - Mons.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Gozo Maastricht

Tanie loty Klosters Uppsala

Tanie loty Bantry Göteborg

Tanie loty Paterswolde Leon

Tanie loty Sotkamo Pecs

Tanie loty Salerno Montilla

Tanie loty Oviedo Pori

Tanie loty Mexico City Newcastle

Tanie loty Bratysława Marrakesz

Tanie loty Binter Canarias wylot z: Tenerife Norte