X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Mytilene

już od

25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Mytilene

Bilety lotnicze Warszawa Mytilene

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Mytilene

Przewodnik po lotach Warszawa Mytilene

Ciężarna kobieta w podróży Warszawa -Mytilene- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się podróż Warszawa - Mytilene i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprzedstawiamynajważniejsze wskazówki na temat latania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Na ogół stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia kobiety oraz kierunku lotu, bo np. na niektórych trasach Warszawa -Mytilene - istnieją jednak istotne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścisą zgodni, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na nagłe zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu trzeba podkreślić, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu przepisy posiada większość przewoźników), a także musi mieć zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi okazywać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Warszawa -Mytilene był jak najbardziej znośny? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane z brzegu. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też co jakiś czas wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed podróżą.