X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Neuchatel

już od 231 zł
14 cze 21 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
15 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Neuchatel

Przewodnik po lotach Warszawa Neuchatel

Jesteś w ciąży, ale chcesz polecieć samolotem? Sprawdź, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd służbowy, zasłużone wczasy, lub pozostałe zdarzenia, które skłaniają do podróży: istnieje mnóstwo powodów, dla których ciężarne decydują się na lot Warszawa - Neuchatel. I chociaż mówi się, że ciąża nie jest chorobą, warto mieć na względzie, że nie w każdej sytuacji taka forma podróżowania okazuje się dla kobiet optymalna. Bez znaczenia, czy wybierze się tanie loty Warszawa - Neuchatel, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, należy zaznajomić się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do jakiego czasu kobiety w ciąży są wpuszczane na pokład samolotu. Przed lotem Warszawa - Neuchatel koniecznie należy skonsultować się z położnikiem.

Ciężarna planuje lot Warszawa - Neuchatel – w jakim czasie można bezpiecznie polecieć?

Chcemy zaplanować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Warszawa - Neuchatel i spakować torbę podróżną, czy stan stanie nam na przeszkodzie? Tu wiele zależy od zdrowia przyszłej matki, jak też od tego, w którym trymestrze ciąży jest. Bez względu na samopoczucie warto zgłosić się do ginekologa opiekującego się ciążą i dopytać, czy lot okaże się bezpieczny dla przyszłej mamy i dzidziusia. Zazwyczaj pierwszy i ostatni trymestr ciąży uznaje się za nieodpowiedni do podobnych podróży. W pierwszym trymestrze duże skoki ciśnienia wpływają negatywnie na rozwój płodu, a w trzecim trymestrze pojawia się zagrożenie przedwczesnym rozwiązaniem, omdleniem, a do tego większość linii lotniczych nie wpuszcza do samolotu kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy okres ciąży do podróżowania samolotem uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna sprawa. Jeżeli mamy tę możliwość, dostosujmy wylot i rezerwujmy tanie loty Warszawa - Neuchatel właśnie w tym okresie.

Ciężarna na pokładzie w czasie rejsu Warszawa - Neuchatel – co musimy wiedzieć?

Panie, które zdecydują się na rejs samolotem podczas ciąży, a mają już większy brzuch, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia od lekarza o tygodniu ciąży oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to ustrzec się trudności w porcie lotniczym oraz sytuacji, że kobieta z dużym brzuchem nie zostanie wpuszczona do samolotu. Tanie loty Warszawa - Neuchatel muszą pożegnać ciężarne w ciąży mnogiej – bywa ona uważana za ciążę wysokiego ryzyka. Lepiej unikać także długich rejsów, odpowiedni czas to sto osiemdziesiąt minut. Na stronie FRU.pl bez problemu sprawdzimy czas trwania poszczególnych rejsów i dobierzemy lot dla siebie .

Kobieta w ciąży na pokładzie, jak się przygotować?

Nie ma na to reguły: jedna przyszła mama świetnie znosi lot, kolejna może poczuć dyskomfort wiążący się z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Warto wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż na pokładzie samolotu, by zatroszczyć się o swój komfort. Najlepiej wybierać miejsca od przejścia, żeby wygodnie wychodzić do łazienki czy w celu rozprostowania nóg. Przechadzki w czasie podróży są jak najbardziej wskazane, ponieważ pomagają poradzić sobie z bólem kręgosłupa oraz usprawniają krążenie w nogach. Przed podróżą dobrze pomyśleć również o zakupie ubezpieczenia podróżnego: o to również możemy zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy rezerwacji biletu.