X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Nicea

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Nicea

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Nicea

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Nicea

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Nicea

Loty z Warszawy do Nicei linią Wizzair

Warszawa - Nicea WizzAir

Do Nicei warto wybrać się o niezależnie od pory roku. Nieformalna stolica przepięknego Lazurowego Wybrzeża, jest kulturowym zlepkiem wielu narodowości. Już dzisiaj możesz zarezerwować tanie loty z Warszawy do Nicei linią Wizzair i zwiedzać to wspaniałe miasto i równie ciekawe okolice.

Polączenia WizzAir

Loty z Warszawy do Nicei odbywają się kilka razy w tygodniu. Wylatujemy z lotniska Chopina, natomiast dolatujemy na lotnisko Nicea- Lazurowe Wybrzeże. Bilety Wizzair można zarezerwować przez Internet. Nie poniesiemy dodatkowych kosztów, jeśli odprawę zrobimy online. Jedynym minusem jest dodatkowo płatny bagaż rejestrowany.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Nicei lub wszystkie trasy WizzAir.

Jak dojechać na lotnisko w Warszawie?

Kiedy mamy już bilety Wizzair, należy zorientować się jak można dojechać na lotnisko. Warszawskie lotnisko znajduje się w odległości ok. 10 km od centrum miasta. Dzięki temu, dojazd do lotniska jest bardzo dobry. Na port lotniczy kursuje aż 5 linii komunikacji miejskiej. Dostać się tam możemy także komunikacją kolejową oraz prywatną.

Jak dojechać na lotnisko w Nicei?

Warto sprawdzić jak najlepiej dostać się do centrum miasta, gdy mamy kupione już bilety Wizzair. Sto metórw od terminalu znajdzuje się przystanek autobusowy. Odjeżdża stamtąd kilka linii, które zawiozą nas do centrum. Oprócz tego autobus pospieszny dowiezie nas na dworzec kolejowy.

Atrakcje Nicei

Obowiązkową atrakcją każdego turysty odwiedzającego Niceę jest Wzgórze Zamkowe. Zdjęcia wykonane w tym miejscu są najbardziej rozpoznawalnymi zdjęciami Francji zaraz po wieży Eiffla czy katedrze NOtre Dame. Będąc na szczycie koniecznie trzeba zobaczyć sztuczny wodospad, panoramę Nicei oraz ruiny katedry. Na Wzgórzu Zamkowym warto udać się na zabytkowe cmentarze. Pierwszy z nich to cmentarz żydowski, a obok niego znajduje się cmentarz chrześcijański. Tam znajdują się grobowe kaplice arystokratów. Po wyjściu z cmentarzy, docieramy na niesamowite Stare Miasto. Spacer uliczkami jak z czarnobiałych filmów, okalane są urokliwymi restauracjami i sklepikami. Znajduje się tam również rynek, na którym w każdym dniu tygodnia sprzedawane jest coś innego. Żaden turysta nie ominie Promenady Anglików. W XVIII wieku do Nicei przyjeżdżali lordowie angielscy z żonami, chcąc przechadzać się niesamowitym brzegiem, specjalnie dla nich wybudowano tę promenadę. Nawet dzisiaj możesz zarezerwować loty z Warszawy do Nicei i spacerować niesamowitą promenadą.