gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Warszawa Nowe Delhi

już od 2037 zł
27 sie 03 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Warszawa Nowe Delhi

Bilety lotnicze KLM Warszawa Nowe Delhi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 wrz (śro)
KLM
Nowe Delhi
23 wrz (nie)
Air France
Warszawa
11 sty (pią)
KLM
Nowe Delhi
27 sty (nie)
KLM
Warszawa
05 sty (sob)
KLM
Nowe Delhi
18 sty (pią)
Air France
Warszawa
16 lis (pią)
KLM
Nowe Delhi
03 gru (pon)
KLM
Warszawa
25 sty (pią)
KLM
Nowe Delhi
15 lut (pią)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Warszawa Nowe Delhi

Przewodnik po lotach KLM Warszawa Nowe Delhi

Co z osobami kalekimi w samolocie?

Warto zapamiętać, iż osoby niepełnosprawne nie muszą calutki czas siedzieć w mieszkaniu. Sporo linii lotniczych oferuje specjalnie przystosowane samoloty, w których znajdują się przestrzenie przygotowane dla ludzi kalekich, a nawet profesjonalnie przygotowane łazienki. Również tanie loty Warszawa - Delhi linią KLM mają we własnej propozycji zaproszenie dla tych osób, to znaczy, że swobodnie mogą zwiedzać świat.

O czym trzeba wiedzieć podczas lotu Warszawa - Delhi linią KLM

Jeśli człowiek niepełnosprawny pragnie korzystać z propozycji którą mają tanie loty Warszawa - Delhi linią KLM, to musi pamiętać, żeby wypełnić właściwy dokument. Wówczas przewoźnik będzie wiedział, że dana osoba pragnie polecieć i będzie ona posiadała zarezerwowane siedzenie. Czasem liczba odpowiednich miejsc na pokładzie może być sztywno ustalona, więc dobrze jest powiadomić o swojej obecności podczas lotu Warszawa - Delhi linią KLM

.

Jak długo będziemy lecieć?

Ludzie niewidomi i niesłyszący, mogą wziąć do środka samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście należy pamiętać o smyczy, kagańcu oraz potrzebnych zaświadczeniach, lecz jest to możliwe. Jeżeli także wybierze się właściwy lot to dana wyprawa będzie sympatycznie wspominana. Nie będziemy mieli kłopotów z zabraniem takiego psa również wtenczas, gdy wybierzemy tanie loty Warszawa - Delhi linią KLM

.

A wózek inwalidzki?

Znaleźliśmy najtańszy lot, wiemy że pokład jest przystosowany do osób kalekich, lecz zastanawiamy się, jak zmieścimy się w nim z naszym wózkiem? Należy wiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy tylko do samolotu, potem obsługa lotu Warszawa - Delhi linią KLM dopomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, którym dostaniemy się do środka, a nasz zostanie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym locie, znowu muszą nam asystować, abyśmy przesiedli się na swój wózek.

Trzeba zobaczyć jakich dokumentów należy dopilnować, żebyśmy posiadali pewność, że wejdziemy na przelot Warszawa - Delhi linią KLM. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej linie lotnicze będą miały szansę się przyszykować do zajmowania się naszą osobą i zagwarantowania tego co potrzebne. Ale im lżejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym prościej będzie nam się samemu tym zająć.