X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Olomouc

już od 88 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Czechy

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Czechy
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
21 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Brno
24 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
09 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
13 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
09 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
14 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Praga
11 mar (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
10 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Praga
13 mar (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Olomouc

Przewodnik po lotach Warszawa Olomouc

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba udająca się na urlop dobrze wie, że spakowanie się na urlop może nastręczyć sporo trudności - trzeba w końcu wybrać niezbędne elementy garderoby, odpowiednio je zwinąć, a także przewidzieć różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie podróży Warszawa -Olomouc. Bardzo ważną kwestią jest także wybór walizki, do której spakujemy nasz wyjazdowy dobytek. Co lepiej sprawdzi się w podróży - torba czy walizka? Oto cenne wskazówki dla turystów.

Wykonana z tworzywa walizka czy miękka torba

Właśnie przygotowujesz się do lotu Warszawa -Olomouc i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka wyposażona w kółka jest wyjątkowo praktyczna i pozwala na bezproblemowe przewożenie bagażu, np. po hali odlotów. Nie musimy zatem męczyć się z przenoszeniem ciężkich pakunków. Walizka wykonana ze sztywnego doskonale zabezpiecza znajdujące się w środku rzeczy przez uszkodzeniami, ale sama w sobie jest dość ciężka, co może powodować konieczność zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Wady i zalety torby

Z kolei torba jest zrobiona z miękkiego materiału, co pozwala na zapakowanie więcej rzeczy bez obawy o przekroczenie limitu wagowego. Wadą będzie z natomiast ryzyko uszkodzenia bagażu - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz lot Warszawa -Olomouc? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku istotnych regułach dotyczących transportu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. noży, nożyczek, golarek, czy narzędzi. Przed wyjazdem należy sprawdzić zawartość bagażu, a podróż na pewno odbędzie się bez problemów.