X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Örebro

już od 68 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Goteborg
27 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
25 lip (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Goteborg
29 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Goteborg
29 lip (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Goteborg
24 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Goteborg
26 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Örebro

Przewodnik po lotach Warszawa Örebro

Szykujemy się do wejścia na pokład – co trzeba wiedzieć o bagażu podręcznym i innych rzeczach zabieranych do samolotu

Nie ma znaczenia, czy wybierzemy tanie loty Warszawa - Örebro, czy podróżujemy z rejsowym przewoźnikiem, powinniśmy wiedzieć, jak spakować bagaż podręczny i jakie rzeczy można wziąć ze sobą do kabiny pasażerskiej. Wbrew pozorom: nie bywa to proste, ponieważ poszczególne linie lotnicze posiadają wewnętrzne regulaminy, w których wyszczególniają wymiar i ciężar walizy podręcznej, jak też rzeczy, które poza walizką można wziąć ze sobą. W witrynach internetowych linii lotniczych z łatwością znajdziemy takie informacje, zatem możemy bez stresu przyszykować się do rejsu Warszawa - Örebro.

Bagaż podręczny z ograniczeniami

Trzeba postarać się, aby przygotowany przez nas bagaż podręczny nie przekroczył określonych ograniczeń, ponieważ w takim przypadku będziemy musieli dopłacić. To szczególnie ważne w wypadku, kiedy zdecydujemy się na tanie loty Warszawa - Örebro, gdyż najtańsi przewoźnicy zazwyczaj za bagaż rejestrowany nakazują sobie dosyć drogo zapłacić. Przy kompletowaniu walizki trzeba także pamiętać, co można, a czego nie można brać na pokład. Niektóre przedmioty, jak na przykład ostre przyrządy kosmetyczne czy większe pojemniki płynów lub kosmetyków, nie mogą być transportowane w walizce podręcznej, jednak można je schować w bagażu rejestrowanym. Wszystkie substancje płynne i półpłynne muszą znaleźć się w butelkach 100 ml, a potem umieszczone w przejrzystej torbie. Maksymalna ilość podobnych butelek to dziesięć sztuk.

Kobieca torba w kabinie podczas lotu Warszawa - Örebro

Pasażerowie wybierający się w pierwszy lot czasami zadają sobie pytanie, czy poza typową walizą podręczną mogą wziąć do samolotu inne przedmioty: na przykład kobiecą torebkę, torbę z laptopem albo teczkę. Tutaj wiele zależy od regulaminu przewoźnika. Jeśli wybieramy tanie loty Warszawa - Örebro, prawdopodobnie będziemy zmuszeni wszystko pomieścić w ramach bagażu kabinowego, a laptopa lub torebkę umieścić w walizie podręcznej. Rejsowi przewoźnicy pozwalają na większą swobodę, przez co oprócz walizki podręcznej możemy wziąć jeszcze laptopa lub neseser, a w niektórych przypadkach również koc czy pelerynę. Wiele tradycyjnych linii lotniczych pozwala też na wniesienie wyposażenia dla dziecka, np. wózka lub fotelika. Już na etapie planowania podróży dobrze jest to sprawdzić. To równie istotne, jak znalezienie najtańszego biletu czy wytypowanie lotu Warszawa - Örebro, który pasuje nam pod kątem czasu przelotu.