X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Oulu

już od 1165 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Oulu

Bilety lotnicze Warszawa Oulu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
15 lis (pią)
Finnair
Oulu
25 lis (pon)
Finnair
Warszawa
17 lis (nie)
Finnair
Oulu
25 lis (pon)
Finnair
Warszawa
18 lis (pon)
Finnair
Oulu
25 lis (pon)
Finnair
Warszawa
23 lis (sob)
Finnair
Oulu
28 lis (czw)
Finnair
Warszawa
24 lis (nie)
Finnair
Oulu
28 lis (czw)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Oulu

Przewodnik po lotach Warszawa Oulu

Ciężarna kobieta w podróży Warszawa -Oulu- wskazówki dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Warszawa - Oulu i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajistotniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle ciąża nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Warszawa -Oulu - istnieją jednak pewne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzesą zgodni, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu trzeba podkreślić, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu regulacje posiada większość przewoźników), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Warszawa -Oulu był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca wybierz te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Warto też od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.