X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Oulu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 mar 19 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Oulu

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Oulu

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Oulu

Przewodnik po lotach Warszawa Oulu

Ciężarna kobieta w podróży Warszawa -Oulu- wskazówki dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Warszawa - Oulu i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajistotniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zwykle ciąża nie jest przeciwwskazaniem do podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Warszawa -Oulu - istnieją jednak pewne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzesą zgodni, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu trzeba podkreślić, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu regulacje posiada większość przewoźników), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Warszawa -Oulu był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejsca wybierz te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Warto też od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.