X
Ładowanie...

Tanie loty z Warszawy do Paryża

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Paryż

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Paryż

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Paryż

Przewodnik po lotach Warszawa Paryż

Najtańsze loty Warszawa Paryż - sprawdź ofertę tanich lotów na FRU.PL! Jeśli planujmy podróż z Warszawy do Paryża, powinniśmy zacząć od sprawdzania dostępnych obecnie biletów lotniczych w kierunku do Paryża. Warto zacząć właśnie od rezerwacji lotu, jako że ceny biletów lotniczych rosną, im bliżej jest daty wylotu. Zestaw ze sobą możliwości lotów każdej z operujących na tej trasie linii i kup najtańszy bilet Warszawa-Paryż.

Tanie loty z Warszawy do Paryża oferują przewoźnicy:

Tanie loty Air France Warszawa Paryż
Tanie loty Finnair Warszawa Paryż
Tanie loty Alitalia Warszawa Paryż
Tanie loty British Airways Warszawa Paryż
Tanie loty Air Baltic Warszawa Paryż
Tanie loty Ryanair Warszawa Paryż
Tanie loty KLM Warszawa Paryż
Tanie loty Lufthansa Warszawa Paryż
Tanie loty LOT Warszawa Paryż
Tanie loty Swiss Warszawa Paryż
Tanie loty Austrian Airlines Warszawa Paryż
Tanie loty Ukraine Intl Airlines Warszawa Paryż
Tanie loty SAS Warszawa Paryż
Tanie loty Brussels Airlines Warszawa Paryż
Tanie loty Aeroflot Warszawa Paryż
Tanie loty WizzAir Warszawa Paryż

 

Planując podróż właśnie ze Stolicy, weź pod uwagę, że tanie linie lotnicze takie jak Wizzair czy Ryanair latają z lotniska Modlin, natomiast tradycyjni przewoźnicy (LOT, Air France) z Okęcia. Warto więc wziąć pod uwagę kwestie czasu i wygody dojazdu na lotnisko.

Obecnie najkrótszy przelot \"tam\" zajmie nam  2h 30min - ponieważ Francja jest popularnym kierunkiem, jest tam wiele lotów bezpośrednich. Rozważając ofertę różnych przewoźników latających do Paryża, przeprowadź analizę na które z lotnisk bardziej opłaca Ci się polecieć: Beauvais (100 km na północ od stolicy Francji) czy też na Charles de Gaulle (25km na północny wschód). Koszt i czas dojazdu z lotniska do miasta - szczególnie jeśli lecimy tylko na weekend - może mieć duży wpływ na decyzję wyboru konkretnej opcji. 

Bilety lotnicze Polska-Francja można nabyć już od 78 zł. Popularność kierunku sprawia, że loty w takich cenach szybko znikają. Rezerwuj więc tanie loty już dziś na FRU.PL!

Sprawdzaj ceny biletów wcześniej - już od dwóch-trzech miesięcy przed planowanym wylotem - a następnie rezerwuj lot z Warszawy do Paryża w najlepszej taryfie. By znaleźć okazyjne loty Warszawa-Paryż skorzystaj z wyszukiwarki najtańszych połączeń na FRU.PL! Warto pozostać wpierw przy ogólnym wskazaniu miast jako początku i celu podróży a dopiero potem odfiltrować preferowane lotniska na wynikach wyszukiwania - warto zorientować się najpierw w kwestii cen. Wybierz z kalendarzy, daty dla lotu a następnie kliknij przycisk Szukaj. Zobacz, jak prezentują się dziś opcje wśród listy wyników wyszukiwania i załóż zamówienie biletów lotniczych do Paryża.

Zalecamy poza tym przeszukać fajne promocje na tanie loty z Warszawy bądź najtańsze połączenia do Paryża z Polski. Nierzadko są tam promocje linii lotniczych umożliwiające ograniczenie kosztów podróży samolotem do tych destynacji. Paryż nie jest tanim miastem - warto oszczędzić gdzie się da, by potem cieszyć się doskonałą francuską kuchnią czy licznymi atrakcjami które oferuje ta jedna z najstarszych stolic Europy.

Lotniska - informacje

Poniżej przedstawiamy Państwu kluczowe informacje na temat lotnisk. Wymienimy także najważniejsze atrakcje w miastach.

Warszawa

Okęcie - port lotniczy

Położony jest na jednej z dzielnicy Warszawy i oddalony zaledwie o 8 km od centrum miasta. Lotnisko to jest największe, jeśli chodzi o ruch pasażerski w Polsce. Ten port lotniczy posiada wszelkie udogodnienia typu – Fast Track, Executive Lounge, VIP Line, wypożyczalnie samochodów, stanowisko do foliowania bagażu, a także jest wyposażone w defibrylatory przewidziane dla nagłych przypadków.
Parking
Lotnisko posiada wielopoziomy parking podzielony na różne strefy. Opłata za postój od 11 do 15 dni wyniesie 270 zł. Jeśli regularnie korzystasz z parkingu przy lotnisku, możesz wyrobić kartę abonamentową.
Dojazd
Na lotnisko możemy dojechać na kilka sposobów, najłatwiej będzie oczywiście dojechać samochodem, dojazd jest świetnie oznakowany, a przedostanie się przez miasto, nie będzie stanowić problemu. Jeśli jednak nie mamy możliwości podróży samochodem, to możemy skorzystać z dojazdu środkami komunikacji publicznej, na lotnisko dojeżdżają autobusy miejskie linii – 175, 188, 148, 331 oraz N32, a także pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 i S3 oraz Koleje Mazowieckie.

 

Modlin – port lotniczy

Lotnisko w Modlinie to główna baza wypadowa dla pasażerów linii Ryanair. Port lotniczy znajduje się w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, oddalonej o 35 km od granic ścisłego centrum Warszawy. Port ten jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce, oddany do użytku w 2012 roku. Na lotnisku znajdziemy niezbędne punkty usługowe typu restauracje, sklepy, wypożyczalnie samochodów, jest również możliwość obsługi Fast Track.
Parking
Parking lotniska został podzielony na kilka stref, w zależności od tego na ile czasu potrzebujemy zaparkować samochód. Liczba miejsc parkingowych wynosi 1300. Parkowanie 13-15 dni w strefie parkingu długoterminowego to koszt około 105 zł.
Dojazd
Dojazd samochodem najlepiej jest pokonać drogą ekspresową S7, która znajduje się w pobliżu lotniska. Kolejną możliwością dojazdu jest specjalny autobus Modlinbus, który wyjeżdża z centrum Warszawy. Do Modlina dojedziemy także pociągiem – TLK, EIC i Koleje Mazowieckie. Pociągi zatrzymują się na stacji kolejowej Modlin, skąd kursują autobusy Kolei Mazowieckich, które podwożą pasażerów pod same drzwi lotniska.

 

Miasto

Oferta turystyczna Warszawy jest naprawdę bogata! Znaleźć tu można wszystko – muzea, pomniki, historyczne budynki, historyczne tereny spacerowe, obiekty kultu religijnego czy inne zabytkowe miejsca. Do najważniejszych atrakcji na pewno należą: Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Starówka, Plac Zamkowy, Muzeum Powstania Warszawskiego, Kościół Św. Anny itd. Tu nie da się nudzić.

 

Paryż

Port lotniczy Beauvais

Lotnisko to jest oddalone o 85 km na północ od centrum Paryża. Pomimo jego dużej odległości od stolicy Francji, posiada on sporo możliwości taniego transferu. Port ten obsługuje w głównej mierze operatorów tanich linii lotnicznych.
Parking Parking na lotnisku jest zlokalizowany w pobliżu terminali, mowa tu zarówno o strefie krótkiego jak i długiego postoju, więc dojście do lotniska zajmie jedynie parę minut. Parking jest monitorowany i może pomieścić 4500 pojazdów. Opłaty za parking długoterminowy są przystępne, postój 8 dni będzie kosztował około 80 euro. Istnieje możliwość dokonania płatności i rezerwacji miejsca online.
Dojazd
Dojazd na lotnisko samochodem jest bardzo prosty, gdyż położone ono w pobliżu 3. dużych tras – A16, N31, D1001. Jeśli preferujecie Państwo transport środkami publicznymi, to najlepszym połączeniem będzie skorzystanie z oficjalnego lotniskowego busa, który kursuje na linii Paryż-Beauvais (lotnisko). Autobus odjeżdza z parkingu Pershing w Porte Maillot w Paryżu. Istnieje możliwość zakupu biletów online, co pozwoli uzyskać lepszą cenę, niż przy kasie biletowej. Na lotnisko można również dojechać pociągiem, jednak dystansa z dworca kolejowego na lotnisko jest duży i należy go pokonać taksówką lub autobusem miejskim.

 

Miasto

Miasto zakochanych, Paryż to prawdopodobnie najbardziej romantyczne miejsce na świecie. Przy czym stolica Francji jest bardzo wciągającym i wymagającym poświecenia sobie czasu miastem. Liczba atrakcji wartych zobaczenia jest naprawdę wielka. Do najlepszych z tego grona należą na pewno – Wieża Eiffla, Luwr, Katedra Notre-Dame, Pałac Elizejski czy Most Aleksandra III. Tak więc szanowni Państwo, pamiętajcie o tym, żeby przeznaczyć maksimum swojego wolnego czasu na zwiedzenia tego cudownego miasta.

 

Do Paryża możesz lecieć również z:

Tanie loty Bydgoszcz Paryz
Tanie loty Gdańsk Paryz
Tanie loty Kraków Paryz
Tanie loty Katowice Paryz
Tanie loty Łódź Paryz
Tanie loty Lublin Paryz
Tanie loty Poznań Paryz
Tanie loty Rzeszów Paryz
Tanie loty Szczecin Paryz
Tanie loty Warszawa Paryz
Tanie loty Wrocław Paryz

 

Z Warszawy warto jest polecieć też do:

Tanie loty Warszawa Malaga
Tanie loty Warszawa Alicante
Tanie loty Warszawa Ateny
Tanie loty Warszawa Barcelona
Tanie loty Warszawa Belfast
Tanie loty Warszawa Chicago
Tanie loty Warszawa Cancun
Tanie loty Warszawa Dublin
Tanie loty Warszawa Ibiza
Tanie loty Warszawa Dżakarta
Tanie loty Warszawa Lizbona
Tanie loty Warszawa Gran Canaria
Tanie loty Warszawa Madryt
Tanie loty Warszawa Paryż
Tanie loty Warszawa Praga
Tanie loty Warszawa Punta Cana
Tanie loty Warszawa Rzym
Tanie loty Warszawa Werona
Tanie loty Warszawa Wrocław
Tanie loty Warszawa Zagrzeb

 

Nasza strona www.fru.pl oferuje wśród dostępnych usług ubezpieczenie dla podróżujących m.in. właśnie do Francji. Warto rozważyć niedużą inwestycję w ubezpieczenie (tylko 5zł na dzień), która może oszczędzić nam zbędnego stresu i kosztów.

Posiadamy także wyjazdy weekendowe, za pomocą których masz opcję rezerwować nie jedynie sam przelot, ale także dodatkowo nocleg. FRU.PL współpracuje z partnerami mającymi w ofercie setki hoteli w Paryżu w doskonałych cenach.