X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Warszawa Piza

już od 2039 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Warszawa Piza

Bilety lotnicze Air France Warszawa Piza

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 wrz (wto)
Air France
Piza
12 wrz (czw)
Alitalia
Warszawa
15 sie (czw)
Air France
Piza
19 sie (pon)
KLM
Warszawa
27 sie (wto)
Air France
Piza
03 wrz (wto)
Alitalia
Warszawa
12 wrz (czw)
Air France
Piza
19 wrz (czw)
KLM
Warszawa
12 wrz (czw)
Air France
Piza
20 wrz (pią)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Warszawa Piza

Przewodnik po lotach Air France Warszawa Piza

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Warszawa - Piza linią Air France może być bardzo stresująca, co jest związane również z formalnościami, które trzeba przejść na lotnisku. Czy da się ominąć odprawę przed wylotem? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą wyjazd Warszawa - Piza linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi dokumenty pokładowe. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer miejsca czy data odlotu.

Kontrola bezpieczeństwa

Po oddaniu bagażu trzeba udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi głównie o klucze, pieniądze w bilonie czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. W niektórych przypadkach przeprowadzana jest kontrola osobista.

A może odprawa online

Po odbyciu kontroli podróżny z walizką podręczną może wreszcie udać się do bramki w hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej obsługa kieruje do specjalnego rękawa lub busu rozwożącego podróżnych na pokład. Warto także podkreślić, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Warszawa - Piza umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.