X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Warszawa Piza

już od 5134 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Warszawa Piza

Bilety lotnicze Austrian Airlines Warszawa Piza

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 kwi (pią)
Austrian Airlines
Piza
01 maj (śro)
Lufthansa
Warszawa
10 cze (pon)
Austrian Airlines
Piza
16 cze (nie)
Austrian Airlines
Warszawa
01 cze (sob)
Austrian Airlines
Piza
11 cze (wto)
Austrian Airlines
Warszawa
02 lip (wto)
Austrian Airlines
Piza
06 lip (sob)
Lufthansa
Warszawa
02 maj (czw)
Austrian Airlines
Piza
08 maj (śro)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines Warszawa Piza

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Warszawa Piza

Nie bójmy się przesiadania podczas latania Warszawa - Piza

Pragnąć polecieć na urlop, przeważnie patrzymy za połączeniami bezpośrednimi. Wówczas nie będziemy musieli się przesiadać, mamy znaczniejszą gwarancję, że nasz bagaż wraz z nami, dotrze do miasta finalnego. Ale, warto jednak panować nad obawami i zobaczyć, w jaki sposób prezentują się połączenia z przesiadkami. Może się okazać, że strach posiada wielkie oczy, a poznając parę głównych wytycznych, nie będziemy się bać. Szczególnie, że wybierając latanie z przesiadkami, mamy możliwość uzyskać tanie loty Warszawa - Piza, a w dodatku może pojawić się okazja na obejrzenie kolejnego miasta.

W jakim czasie proponowane są przesiadki?

Trzeba wiedzieć, że przesiadki okażą się być nam zaproponowane, gdy trasa między miejscem wylotowym a końcowym jest rzeczywiście znaczna. Lub kiedy będziemy lecieć do rzadko odwiedzanych miejscowości. Może się okazać, że wybierając lot z przesiadkami, nie możemy mieć nadziei na krótki przelot, ale za to możemy zyskać coś odmiennego. Aby nie siedzieć przez kilka godzin w samolocie, będziemy mieli możliwość zrobienia zakupów w sklepie wolnocłowym, zjedzenia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a też czasem wyjścia z lotniska oraz pozwiedzania miejscowości. Dzięki skorzystaniu z przesiadek mamy możliwość uzyskać zaproponowane tanie loty Warszawa - Piza, dlatego trzeba dokładnie przeanalizować daną ofertę.

O czym musimy myśleć zamawiając lot Warszawa - Piza

Jeśli posiadamy zamówiony przelot z przesiadkami, to trzeba sprawdzić, czy nie potrzebujemy wizy. Czasami kraje jak np. USA wymagają wizy tranzytowej, jeżeli musimy na ich lotnisku odbyć przesiadkę. Trzeba również sprawdzić jak przemieszczać się po lotnisku, na którym mamy się przesiadać. Tutaj sporo porad znajdziemy na portalu takiego lotniska. W większości przypadków bagaż jest przekładany z samolotu do samolotu bez obecności właściciela, przez to trzeba się dowiedzieć czy jest odpowiednio oznaczony.

Może się okazać, że są nam zaoferowane tanie loty Warszawa - Piza, podczas których będzie przesiadka. Warto czytać o tym, sprawdzić którzy przewoźnicy mogą w tym brać udział, jak również jaka będzie najniższa kwota biletu. Jeśli okażemy się być odpowiednio przyszykowani, to takie przesiadki nie staną się dla nas niczym przerażającym.