X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Warszawa Podgorica

już od 490 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Podgorica

Bilety lotnicze Warszawa Podgorica

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 sty (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
09 sty (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
26 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
31 mar (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
26 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
02 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
29 mar (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 mar (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
31 mar (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Warszawa Podgorica

Przewodnik po lotach Aegean Air Warszawa Podgorica

Co z osobami kalekimi podczas lotu?

Trzeba zapamiętać, że ludzie kalecy nie muszą cały dzień siedzieć w domu. Wiele linii lotniczych oferuje odpowiednio przygotowane maszyny, na pokładzie których znajdują się miejsca przystosowane do osób niepełnosprawnych, jak również odpowiednio przygotowane łazienki. Również tanie loty Warszawa - Podgorica linią Aegean Airlines posiadają w swojej propozycji ofertę dla tych ludzi, a to oznacza, że bez problemów mają szansę podziwiać inne kraje.

O czym należy pamiętać na trasie Warszawa - Podgorica linią Aegean Airlines

Jeżeli niepełnosprawny chce korzystać z oferty którą mają tanie loty Warszawa - Podgorica linią Aegean Airlines, to powinien zapamiętać, żeby wypełnić właściwy dokument. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że taka osoba pragnie lecieć i będzie ona miała zarezerwowane siedzenie. Czasami liczba takich przestrzeni na pokładzie jest ograniczona, zatem dobrze jest uprzedzić o własnej obecności na trasie Warszawa - Podgorica linią Aegean Airlines

.

Jak długo będziemy lecieć?

Osoby niewidome i niesłyszące, mają prawo zabrać do środka samolotu psa przewodnika. Oczywiście należy myśleć o smyczy, kagańcu i niezbędnych zaświadczeniach, lecz będzie to możliwe. Jeśli także znajdzie się właściwy przelot to dana podróż okaże się miło wspominana. Nie będzie kłopotów z braniem takiego psa nawet wtedy, gdy zarezerwujemy tanie loty Warszawa - Podgorica linią Aegean Airlines

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Wyszukaliśmy najtańszy bilet, wiemy że samolot będzie przygotowany do osób niepełnosprawnych, lecz zastanawiamy się, jak zmieścimy się w nim z własnym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że swoim wózkiem dojedziemy tylko do samolotu, potem obsługa lotu Warszawa - Podgorica linią Aegean Airlines dopomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, którym wjedziemy na pokład, a nasz będzie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po skończonym przelocie, znowu będą musieli nam pomóc, żebyśmy przenieśli się na nasz wózek.

Warto zobaczyć których dokumentów należy dopilnować, abyśmy mieli gwarancję, że wejdziemy na przelot Warszawa - Podgorica linią Aegean Airlines. Trzeba przekazać sporo wiadomości o sobie, bo, tym lepiej linie lotnicze będą mogły się przygotować do zajmowania się nami oraz zagwarantowania wszystkiego co niezbędne. Ale im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samemu tym zająć.