X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Warszawa Podgorica

już od 490 zł
20 lis 27 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Podgorica

Bilety lotnicze Warszawa Podgorica

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
02 gru (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
04 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
10 lut (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lut (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
12 lut (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
08 lut (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Podgorica
12 lut (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Warszawa Podgorica

Przewodnik po lotach Norwegian Warszawa Podgorica

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Planujesz długo wyczekiwany urlop Warszawa - Podgorica linią Norwegian Air Shuttle i chcesz zatroszczyć się o każdy detal? Zarezerwowanie hotelu, wykupienie lotu i zapakowanie walizki to nie wszystko, warto także pomyśleć o skorzystaniu z polisty turystycznej. Dlaczego jest to tak istotne?

Wyjazd zagraniczny? Wykup polisę turystyczną

Branża turystyczna przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według szacunków w ubiegłym roku urlopy planowało nawet 16 mln osób. Duża część podróżnych wybiera urlopy poza granicami kraju - przyciąga nas wizja odpoczynku na gorącej plaży, kosztowania egzotycznych dań, eksplorowania pomników przyrody. Odległe kierunki to cel wielu podróżnych, jednak co zrobić, kiedy w czasie podróży wystąpią niespodziewane wypadki? Pobyt w szpitalu, środki medyczne, anulowany lot Warszawa - Podgorica linią Norwegian Air Shuttle, zagubiony bagaż, konieczność szybszego powrotu do kraju - to wszystko może spowodować wysokie koszty. Skutki wypadków złagodzi odpowiednia polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także pokryje koszty.

Jak wybrać polisę turystyczną?

Wybierając najlepszą opcję warto przede wszystkim sprawdzić koszty gwarantowane, czyli sumę, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach Unii Europejskiej jej minimalny pułap powinien sięgnąć 20 tysięcy euro, zaś poza UE - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją też oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie istotne np. w Ameryce. Godna polecenia polisa powinna też zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Zweryfikuj ogólne warunki ubezpieczenia

Towarzystwa funkcjonujące na rynku oferują też ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie cennych przedmiotów, wypłacenie środków z tytułu anulowanych lotów, a nawet ratownictwa np. w górach. Planujesz lot Warszawa - Podgorica linią Norwegian Air Shuttle? Pamiętaj, żeby uważnie sprawdzić OWU - to pozwoli uniknąć niedopowiedzeń.