X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Pristina

już od 944 zł
18 sie 25 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Pristina

Bilety lotnicze Warszawa Pristina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 sie (sob)
Lufthansa
Pristina
26 sie (śro)
Austrian Airlines
Warszawa
22 sie (sob)
Lufthansa
Pristina
27 sie (czw)
Austrian Airlines
Warszawa
22 sie (sob)
Lufthansa
Pristina
29 sie (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
25 sie (wto)
Austrian Airlines
Pristina
29 sie (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
26 sie (śro)
Austrian Airlines
Pristina
29 sie (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Pristina

Przewodnik po lotach Warszawa Pristina

Przewożenie medykamentów w bagażu podręcznym w tanich lotach Warszawa - Pristina

O ile sprawa transportu przekąsek i picia w samolocie nie pozostawia wątpliwości, o tyle przewożenie lekarstw może wywoływać wątpliwości i kontrowersje. Podpowiadamy, jakie leki możesz wziąć ze sobą na pokład i jakie są reguły linii lotniczych co do tego.

Transport leków w bagażu podręcznym

Przepisy mówią, że pasażerowie mogą zabrać ze sobą lekarstwa w bagażu podręcznym. To świetna nowina dla osób korzystających z tanich lotów Warszawa - Pristina, ze względu na to najczęściej mają oni tylko podręczny bagaż. Należy wszystkie lekarstwa włożyć do przezroczystej torebki, to sprawi, że będzie można je łatwiej odprawić.

Możesz przewozić właściwie medykamenty każdego rodzaju. W bagażu podręcznym mogą znaleźć się lekarstwa ogólnodostępne, bez recepty (pastylki do ssania, specyfiki na katar czy kremy). Bez problemu można też zabierać specyfiki do oczu i leki odkażające i można zabrać więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym można spakować także medykamenty wydawane na receptę przez specjalistę. Ale to podlega specjalnym zasadom.

Transport leków na receptę

Leki wydawane na receptę też mogą znaleźć się w bagażu podręcznym. Obojętnie, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Warszawa - Pristina, czy sięgasz po tradycyjne linie lotnicze – w obu opcjach masz możliwość wziąć ze sobą leki na pokład samolotu. Musisz tylko powiedzieć przy odprawie, że masz je przy sobie.

Leki przepisywane na receptę od czasu do czasu jednakże mogą nie przejść kontroli bagażowej. Dzieje się tak, ponieważ w innych państwach są różne reguły dotyczące wydawania i przepisywania. Dlatego też możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności lekarstw, co oznacza, że zwyczajnie należy pokazać sprawdzoną dokumentację. Zazwyczaj wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy latają na trasie Warszawa - Pristina