X
Ładowanie...

Tanie loty Air Canada Warszawa Punta Cana

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Canada

Warszawa Punta Cana

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Canada Warszawa Punta Cana

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Canada Warszawa Punta Cana

Przewodnik po lotach Air Canada Warszawa Punta Cana

Dojazd na lotnisko

Tanie loty Warszawa - Punta Cana linią Air Canada kuszą coraz więcej turystów, który chcą poznawać świat. Kupiłeś tani bilet i zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć na lotnisko? Podróżni mają do wyboru własny transport lub skorzystanie z usługi transferów na lotnisko, które świadczy wiele prywatnych firm. Jakie są plusy tych rozwiązań? Przeczytaj nasz poradnik!

Gdzie zaparkować pojazd

Dojazd na lotnisko własnym samochodem to opcja dla osób ceniących swobodę, które chcą komfortowo dotrzeć do celu. Zaplanowałeś podróż Warszawa - Punta Cana linią Air Canada, ale zastanawiasz się co zrobić z pojazdem? Rozwiązaniem może okazać się oferta parkingów zlokalizowanych w pobliżu portu lotniczego. Obiekty są strzeżone i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo. Opłatę za postój uiszcza się przeważnie już po powrocie z wyjazdu, co jest dobrym rozwiązaniem np. w przypadku poważnego opóźnienia lotu. Warto też zaznaczyć, że im dłuższy postój, tym niższa opłata za dzień, dlatego z ofert parkingów opłaca się korzystać zwłaszcza przy długoterminowych wyjazdach. Przedsiębiorstwa zapewniające miejsce parkingowe zazwyczaj oferują wygodny i darmowytransport bezpośrednio na lotnisko - posiadają flotę busów.

Kiedy warto wybrać transfer

Przed Tobą lot Warszawa - Punta Cana linią Air Canada, ale nie chcesz korzystać z własnego auta? W takim przypadku warto skorzystać z ofert lokalnych przewoźników, którzy oferują transfer bezpośrednio do portu lotniczego. Nie musisz nosić toreb, ustawiać nawigacji i tracić pieniędzy na benzynę - wszystkim zajmie się doświadczony kierowca. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które oferują dojazd z różnych miast, a nowoczesne busy zapewniają komfortową podróż na i z lotniska.