X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Warszawa Rabat

26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Rabat

Bilety lotnicze Warszawa Rabat

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Warszawa Rabat

Przewodnik po lotach Norwegian Warszawa Rabat

Wypożyczenie samochodu w podróży

Przed Tobą wycieczka Warszawa - Rabat linią Norwegian Air Shuttle i zależy Ci na samodzielnej eksploracji terenu? Pomyśl o wynajęciu samochodu! Co składa się na ostateczny koszt usługi? Czy Jakie ograniczenia przewidziały firmy zajmujące się wynajmem pojazdów? Przedstawiamy poradnik dla turystów!

Potrzebne dokumenty

Wynajęcie auta podczas wyjazdu do Włoch, Norwegii czy Austrii daje olbrzymi komfort. Jeżeli należysz do turystów, którzy wolą samodzielnie eksplorować nowe tereny, to przy kupowaniu biletu na lot Warszawa - Rabat linią Norwegian Air Shuttle koniecznie pomyśl o wypożyczeniu auta. Wcześniej warto oczywiście sprawdzić, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia auta jest honorowany w kraju, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w innych państwach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Ile to kosztuje

Na ostateczny koszt wynajmu auta składają się różne czynniki - jest to cena samej usługi, paliwo, polisa ubezpieczeniowa i kaucja. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od marki auta, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Podróżni przeważnie otrzymują auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem należy uzupełnić - w przeciwnym wypadku można być obciążonym opłatą dodatkową. Wiele firm obliguje klientów do wykupienia ubezpieczenia, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Warto też podkreślić, że osoby w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wypożyczenie samochodu.

Ograniczenia w wynajęciu auta

Jeżeli chcesz wypożyczyć auto, musisz liczyć się z koniecznością założenia karty kredytowej, która zapewnia pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.