X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Reus

już od 309 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Reus

Bilety lotnicze Polska Reus

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
31 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
10 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
11 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
07 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
20 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Reus

Przewodnik po lotach Warszawa Reus

Odprawa przed wylotem – wszystko co musisz wiedzieć o odprawie w tanich lotach Warszawa - Reus

Odprawa na lotnisku przeważnie całkiem długo trwa. Właśnie z tego powodu należy być na lotnisku aż o dwie godziny wcześniej. To moment, gdy zostanie wydana ci karta pokładowa i gdy trzeba wysłać bagaż. Podpowiadamy, jak wygląda podchodzenie do odprawy na lotnisku i czy są sposoby, aby ją przyspieszyć.

Odprawa biletowo-bagażowa

Na początku wyszukaj miejsce odprawy twojego lotu. Zawczasu przygotuj też potrzebne dokumenty – potrzebujesz dowodu i paszportu. Trzeba także zabrać ze sobą kod rezerwacji elektronicznej, jeśli kupiłeś bilety przez Internet. Tanie loty Warszawa - Reus coraz rzadziej potrzebują papierowych biletów, nie masz takiej potrzeby więc nic wydrukować.

Podczas odprawiania się nadajesz bagaż rejestrowany, który będzie sprawdzony i nadany do luku bagażowego. W ostatnim kroku dostaniesz kartę podkładową i masz możliwość już przystąpić do kontroli bezpieczeństwa. To znaczy, że zweryfikowane przedmioty wnoszone na pokład w bagażu podręcznym. Należy zarówno włożyć do skrzynki wszystkie urządzenia elektryczne, pasek do spodni i kurtki i płaszcze. Potem już wejść na pokład.

Odprawa online

W tanich lotach Warszawa - Reus i czasami w tradycyjnych liniach lotniczych, możesz zrobić odprawę online. To zdecydowanie bardzo błyskawiczny i wygodny sposób. Masz gwarancję, że szybko wypełnisz kartę pokładową, masz możliwość zatem szybciej przejść kontrolę. Trzeba wiedzieć, że odprawa online jest z reguły dostępna jedynie dla podróżnych, zabierających ze sobą wyłącznie bagaż podręczny.

Odprawianie się online to także znacznie tańsza alternatywa. Z reguły standardowe linie lotnicze dokładają dodatkową opłatę za wydrukowanie karty pokładowej. Jest to jednak zależne od konkretnych linii.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jakie linie lotnicze obsługują trasę Warszawa - Reus