X
Ładowanie...

Tanie loty WOW air Warszawa Reykjavík

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty WOW air

Warszawa Reykjavík

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WOW air Warszawa Reykjavík

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WOW air Warszawa Reykjavík

Przewodnik po lotach WOW air Warszawa Reykjavík

Co warto wiedzieć o lotach z Warszawy do Rejkiawiku linią WOW Air?

Warszawa - Rejkiawik WOW Air

Loty z Warszawy do Rejkiawiku otwierają przed nami możliwość poznania najbardziej wysuniętej na północ stolicy świata. Subarktyczny klimat Islandii, to z pewnością nie to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, dlatego też kupując tanie bilety WOW Air mamy szansę na przeżycie fantastycznej przygody i nienadwyrężenie swojego portfela.

Połączenia WOW Air

Bilety WOW Air dają nam możliwość cieszenia się wygodnym, tanim przelotem bezpośrednio z lotniska Chopina w Warszawie do Portu Lotniczego Keflavik. Loty z Warszawy do Rejkiawiku są obsługiwane przez linię WOW Air regularnie, dwa razy w tygodniu. Za dodatkową opłatą mamy możliwość zabrania ze sobą bagażu rejestrowego.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Rejkiawiku lub wszystkie trasy WOW Air.

Dojazd na lotnisko Chopina w Warszawie

Jeśli zakupiliśmy już bilety WOW Air, to warto przed wylotem poznać możliwości dojazdu na oba lotniska. Warszawskie lotnisko oddalone jest o ok. 8 km od centrum miasta. Dojazd do portu ułatwia m. in. pięć linii autobusowych skomunikowanych z głównymi węzłami przejazdowymi w stolicy. Ponadto możemy wybrać podróż pociągiem. Ceniący sobie wygodę i czas, mogą skorzystać z usług korporacji taksówkarskich. Zmotoryzowani mają możliwość przyjazdu własnym środkiem transportu, który mogą pozostawić na czas podróży na strzeżonym parkingu.

Dojazd do Portu Lotniczego Keflavik

Największe lotnisko Islandii - Keflavik oddalone jest o około 50 km od stolicy. Port z centrum Rejkiaviku łączy linia autobusowa Flybus. Inną możliwością dojazdu jest przejazd taxi. Podróż zajmuje ok. 40-50 minut.

Atrakcje w Rejkiawiku

Loty z Warszawy do Rejkiawiku nie bez przyczyny przyciągają wielu turystów. Będąc jednymi z nich, musimy koniecznie zobaczyć symbol stolicy czyli tzw. Hallgrímskirkja. Za tą tajemniczą nazwą kryje się wysoki, siedemdziesięciotrzymetrowy kościół uformowany na kształt wulkanicznej skały. Tuż obok świątyni znajduje się pomnik podróżnika Wikina Leifura Eirikssona, którego niektórzy uznają za odkrywcę Ameryki. Spacerując, warto odwiedzić także ulicę Skólavörðustígur, wzdłuż której ustawiono wiele ciekawych, artystycznych rzeźb. Znajdziemy tam też sklepy z pamiątkami i znanymi sieciówkami. Jeżeli zdecydujemy się na żeglowanie nad jeziorem Tjörnin, to z łodzi dostrzeżemy również nowoczesny gmach ratusza.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Gozo Leeuwarden

Tanie loty Hagfors Rodos

Tanie loty Adelboden Albenga

Tanie loty Vojens Lappeenranta

Tanie loty Deventer Ylivieska

Tanie loty Klagenfurt Weinfelden

Tanie loty Walencja Antwerpia

Tanie loty Panevezys Egilsstadir

Tanie loty Genua Leksand

Tanie loty Transavia France wylot z: Higüey