X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Reykjavik

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Reykjavik

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Reykjavik

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Reykjavik

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Reykjavik

Dlaczego warto wybrać loty z Warszawy do Rejkiawiku z WizzAir?

Warszawa - Rejkiawik WizzAir

Loty z Warszawy do Rejkiawiku z linią lotniczą WizzAir dają nam okazję do podziwiania zjawiskowego piękna Islandii. Zakupione odpowiednio wcześniej bilety WizzAir są tanie, dzięki czemu wycieczka do Rejkiawiku jest w zasięgu każdego.

Loty z Warszawy do Rejkiawiku z linią lotniczą WizzAir dają nam okazję do podziwiania zjawiskowego piękna Islandii. Zakupione odpowiednio wcześniej bilety WizzAir są tanie, dzięki czemu wycieczka do Rejkiawiku jest w zasięgu każdego.

WizzAir lata z Warszawy do Rejkiawiku co 2-3 dni. Jak zwykle w przypadku WizzAir wylatujemy z warszawskiego lotniska Chopina, lądujemy zaś na międzynarodowym Porcie Lotniczym Rejkiawik Keflavik. W WizzAir bezpłatna jest tylko jedna mała sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 42x32x25. Większy bagaż podręczny i rejestrowany są płatne. Najlepiej uiścić opłatę za bagaż od razu przy kupnie biletów, wtedy są najtańsze.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Rejkiawiku lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd na lotnisko Chopina w Warszawie

Usytuowane na przedmieściach Warszawy Lotnisko Chopina ma bardzo dobre połączenie z centrum stolicy. Na lotnisko dojeżdża 5 autobusów z centrum oraz pociąg. Do dyspozycji podróżnych są również taksówki. Fakt, że loty z Warszawy do Rejkiawiku są z tak dobrze usytuowanego lotniska sprawia, że Islandia jest na wyciągnięcie ręki niemal z każdego miejsca w Polsce. Trzeba tylko zakupić bilety WizzAir.

Dojazd na lotnisko w Rejkiawiku

Lotnisko w Rejkiawiku nie jest już tak blisko centrum jak to warszawskie. Rejkiawik Keflavik Airport znajduje się około 50 km na zachód od stolicy Islandii. Na miejscu możemy wypożyczyć samochód lub wynająć taksówkę. 30 do 40 minut po przylocie samolotu do centrum miasta odjeżdżają autobusy, bilety można kupić na miejscu lub przez Internet. Podróż do Rejkiawiku trwa ok 40 minut.

Atrakcje turystyczne Rejkiawiku

Loty z Warszawy do Rejkiawiku są wstępem do wspaniałej przygody jaką niewątpliwie jest zwiedzanie Islandii. Ta położona na dalekiej północy wyspa słynie z piękna przyrody. Kiedy kupimy bilety WizzAir podczas nocy polarnej będziemy mogli podziwiać zjawiskową zorzę polarną. Blisko Rejkiawiku znajduje się Geotermalne Spa Blue Lagoon. Otoczeni niezwykłym krajobrazem możemy relaksować się w ciepłej wodzie, podczas gdy wokół panuje mróz. Kupując bilety WizzAir do Rejkiawiku myślimy o spektakularnych wybuchach gejzerów, które są wizytówką wyspy ale są też inne atrakcje jak Góry Landmannalugar. Ich księżycowy, nieziemski krajobraz zapiera dech w piersi.