X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Rijeka

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Rijeka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Rijeka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Rijeka

Przewodnik po lotach Warszawa Rijeka

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy kompendium wiedzy dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić psa w czasie lotu Warszawa -Rijeka?

Czy z psem można podróżować?

Na wstępie warto podkreślić, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wyruszeniem w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich linii wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może być źródłem stresu dla czworonoga. Kupiłeś bilety na połączenie Warszawa - Rijeka, a w środku mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład pupila. Z reguły dla zwierzęcia nie trzeba kupować osobnego biletu. Bardzo ważne jest natomiast przygotowanie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie przetrwa lot. Pojemnik musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Paszport i mikroczip

Jeżeli planujesz wyjechać z pupilem za granicę, nie zapomnij o procedurach urzędowych. Bardzo istotne są dokumenty - przede wszystkim paszport wystawiony przez weterynarza. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to wymagane we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Przed Tobą lot Warszawa -Rijeka? Pamiętaj, że w trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pies musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie spokojniejszy.