X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Rijeka

już od 349 zł
15 sie 22 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Rijeka

Bilety lotnicze Warszawa Rijeka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Rijeka
13 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Rijeka
23 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
10 wrz (czw)
LOT
Rijeka
13 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 sie (czw)
LOT
Rijeka
06 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
03 wrz (czw)
LOT
Rijeka
06 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Rijeka

Przewodnik po lotach Warszawa Rijeka

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Planujesz wyjazd i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy kompendium wiedzy dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić psa w czasie lotu Warszawa -Rijeka?

Czy z psem można podróżować?

Na wstępie warto podkreślić, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wyruszeniem w podróż należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich linii wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w luku bagażowym lub w ramach usług cargo, jednak taki sposób transportu może być źródłem stresu dla czworonoga. Kupiłeś bilety na połączenie Warszawa - Rijeka, a w środku mogą znajdować się zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład pupila. Z reguły dla zwierzęcia nie trzeba kupować osobnego biletu. Bardzo ważne jest natomiast przygotowanie odpowiedniej klatki, w której zwierzę bezpiecznie przetrwa lot. Pojemnik musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Paszport i mikroczip

Jeżeli planujesz wyjechać z pupilem za granicę, nie zapomnij o procedurach urzędowych. Bardzo istotne są dokumenty - przede wszystkim paszport wystawiony przez weterynarza. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to wymagane we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej. Przed Tobą lot Warszawa -Rijeka? Pamiętaj, że w trakcie lotu pojemnik ze zwierzęciem musi być zamknięty, a pies musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie lot i będzie spokojniejszy.