X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Rzym

już od 173 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Rzym

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Rzym

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 gru (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
08 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
01 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
08 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
04 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
08 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lut (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
05 lut (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 gru (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Rzym
01 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Rzym

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Rzym

Loty z Warszawy do Rzymu (Fiumicino) linią Wizzair

Warszawa - Rzym WizzAir

Nie ma osoby na świecie, która wśród najchętniej odwiedzanych miast nie wymieniłaby Rzymu. Bilety lotnicze WizzAir oferują tanie loty z Warszawy do Rzymu już od jutra. To najszybszy i najtańszy sposób na podróż do miejsca, które prawie każdy od dawna chciał zobaczyć.

Linie lotnicze Wizzair

Tanie loty z Warszawy do Rzymu odbywają się prawie codziennie za pośrednictwem linii Wizzair. Bilety lotnicze WizzAir posiadają konkurencyjne ceny w stosunku do innych środków transportu. Zarówno odprawę jak i sam zakup biletu można dokonać internetowo. Lot trwa niespełna dwie i pół godziny, jedynym minusem tego podróżowania jest dodatkowa opłata z bagaż rejestrowany.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Rzymu lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd do lotniska Chopina w Warszawie

Gdy planujemy podróż ważne jest wcześniejsze rozeznanie na temat dojazdów na lotnisko. W przypadku Warszawy nie będzie to trudne, gdyż lotnisko jest oddalone o niecałe 10 km od centrum miasta. Jest ono połączone z 5 liniami autobusowymi. Możemy także wybrać komunikację Kolejami Mazowieckimi lub Szybką Koleją Miejską.

Dojazd do lotniska Fiumicino w Rzymie

Po zakupieniu biletów lotniczych należy zapoznać się z informacjami na temat dojazdu do lotniska. Z lotniska Fiumicino do centrum Rzymu można dostać się bezpośrednim pociągiem ekspresowym, który odjeżdża co 30 minut. Do Rzymu można się dostać również osobowym pociągiem podmiejskim, a także autobusami.

Atrakcje w Rzymie

Najpopularniejszy zabytek w całym Rzymie oraz symbol Wiecznego Miasta, który obowiązkowo trzeba zobaczyć to Koloseum. Każdy rodak powinien odwiedzić słynną polską kawiarnię Caffe Greco, w której spotykali się najwybitniejsi pisarze i poeci. Na jej ścianach wiszą zdjęcia m.in.. Adama Mickiewicza czy Czesława Miłosza. Kolejnym punktami wycieczki znajdującymi się obok siebie są słynna z wielu filmów barokowa, scenograficzna Fontanna di Trevi. Nieopodal niej rozpościera się jeden z najlepiej zachowanych zabytków starożytnego Rzymu czyli Panteon, miejsce kultu rzymskich bogów, szczególnie Marsa i Wenus. Nie można przejść obojętnie i nie zatrzymać się choćby na chwilę na Forum Romanum. To w tym miejscu miało miejsce rozstrzyganie spraw, wymierzano sprawiedliwość. Dzięki temu, że możemy kupić bilety lotnicze WizzAir na tanie loty z Warszawy do Rzymu, mamy możliwość rozkoszowania pięknem i efektywnością Rzymu.