X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Warszawa Rzym

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Warszawa Rzym

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Warszawa Rzym

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Warszawa Rzym

Przewodnik po lotach WizzAir Warszawa Rzym

Loty z Warszawy do Rzymu (Fiumicino) linią Wizzair

Warszawa - Rzym WizzAir

Nie ma osoby na świecie, która wśród najchętniej odwiedzanych miast nie wymieniłaby Rzymu. Bilety lotnicze WizzAir oferują tanie loty z Warszawy do Rzymu już od jutra. To najszybszy i najtańszy sposób na podróż do miejsca, które prawie każdy od dawna chciał zobaczyć.

Linie lotnicze Wizzair

Tanie loty z Warszawy do Rzymu odbywają się prawie codziennie za pośrednictwem linii Wizzair. Bilety lotnicze WizzAir posiadają konkurencyjne ceny w stosunku do innych środków transportu. Zarówno odprawę jak i sam zakup biletu można dokonać internetowo. Lot trwa niespełna dwie i pół godziny, jedynym minusem tego podróżowania jest dodatkowa opłata z bagaż rejestrowany.

Warto też pamiętać że możesz wybrać inny kierunek miasto wylotu lub linię lotniczą. Sprawdź tanie loty z Warszawy i wszystkie loty do Rzymu lub wszystkie trasy WizzAir.

Dojazd do lotniska Chopina w Warszawie

Gdy planujemy podróż ważne jest wcześniejsze rozeznanie na temat dojazdów na lotnisko. W przypadku Warszawy nie będzie to trudne, gdyż lotnisko jest oddalone o niecałe 10 km od centrum miasta. Jest ono połączone z 5 liniami autobusowymi. Możemy także wybrać komunikację Kolejami Mazowieckimi lub Szybką Koleją Miejską.

Dojazd do lotniska Fiumicino w Rzymie

Po zakupieniu biletów lotniczych należy zapoznać się z informacjami na temat dojazdu do lotniska. Z lotniska Fiumicino do centrum Rzymu można dostać się bezpośrednim pociągiem ekspresowym, który odjeżdża co 30 minut. Do Rzymu można się dostać również osobowym pociągiem podmiejskim, a także autobusami.

Atrakcje w Rzymie

Najpopularniejszy zabytek w całym Rzymie oraz symbol Wiecznego Miasta, który obowiązkowo trzeba zobaczyć to Koloseum. Każdy rodak powinien odwiedzić słynną polską kawiarnię Caffe Greco, w której spotykali się najwybitniejsi pisarze i poeci. Na jej ścianach wiszą zdjęcia m.in.. Adama Mickiewicza czy Czesława Miłosza. Kolejnym punktami wycieczki znajdującymi się obok siebie są słynna z wielu filmów barokowa, scenograficzna Fontanna di Trevi. Nieopodal niej rozpościera się jeden z najlepiej zachowanych zabytków starożytnego Rzymu czyli Panteon, miejsce kultu rzymskich bogów, szczególnie Marsa i Wenus. Nie można przejść obojętnie i nie zatrzymać się choćby na chwilę na Forum Romanum. To w tym miejscu miało miejsce rozstrzyganie spraw, wymierzano sprawiedliwość. Dzięki temu, że możemy kupić bilety lotnicze WizzAir na tanie loty z Warszawy do Rzymu, mamy możliwość rozkoszowania pięknem i efektywnością Rzymu.