X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Warszawa Saloniki

już od 289 zł
02 gru 09 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Saloniki

Bilety lotnicze Warszawa Saloniki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
09 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
09 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
20 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
09 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
23 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
16 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Saloniki
20 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Warszawa Saloniki

Przewodnik po lotach Ryanair Warszawa Saloniki

Czy nasz stan zdrowia wyklucza latanie Warszawa - Saloniki?

Planując urlop, dość często bierzemy pod rozwagę przelot samolotem. W pierwszej kolejności sprawdzamy najkorzystniejszą cenę biletu, od razu też szukając najkrótszego przelotu. W myślach już się szykujemy, przygotowujemy listy co trzeba przyszykować, jakie dokumenty wypełnić. Czy mamy świadomość, że niektóre problemy zdrowotne wykluczają ten sposób podróżowania?

Nie uzyskaliśmy pozwolenia na lot

Są takie schorzenia, które definitywnie zamykają możliwość korzystania z oferty linii lotniczych. Nie powinniśmy wejść do samolotu jeżeli mamy: klaustrofobię, ataki paniki, jakiś czas temu przeszliśmy zawał serca albo mamy kłopoty z zakrzepicą. Wiedząc, że cierpimy na któryś z tych problemów zdrowotnych, musimy się pogodzić z faktem, że tanie loty Warszawa - Saloniki nie będą dla nas.

Przy zgodzie lekarza, lot Warszawa - Saloniki będzie realny

Istnieją też takie schorzenia, które nie będą wykluczały latania Warszawa - Saloniki , wtenczas powinniśmy mieć zaświadczenie od lekarza. Należy się z nim zobaczyć, jeżeli: jesteśmy w późnej ciąży, będziemy mieli zapalenie ucha, cukrzycę, albo astmę. Lekarz może stwierdzić, że taki lot będzie możliwy, pod warunkiem zaopatrzenia się w odpowiednie leki. Co zrozumiałe musimy pomyśleć o wzięciu ich do samolotu, wraz z zaświadczeniem od lekarza. Tanie loty Warszawa - Saloniki nie będą tu robić najmniejszego kłopotu, w sytuacji posiadania takiego zezwolenia.

Lot Warszawa - Saloniki ma być radością

Pamiętajmy, że lot Warszawa - Saloniki powinien okazać się dla nas oraz innych pasażerów, głównie radością. Jeżeli wiemy, że nasze zdrowie może powodować kłopoty w powietrzu, lepiej zawczasu dowiedzmy się, czy tak naprawdę możemy lecieć. Zrozumiałym będzie, że tanie loty Warszawa - Saloniki swoją ofertą kuszą, i czasem ciężko jest przejść obok nich bez emocji. Ale zdrowie jednak powinno stać na pierwszym miejscu.

Przed zamówieniem biletu na trasę Warszawa - Saloniki powinniśmy zobaczyć, czy nie ma dla nas żadnych ograniczeń do skorzystania z danej propozycji. Wtedy także staniemy się spokojniejsi, mając świadomość, że mamy prawo latać, a nasz stan zdrowia nie będzie dla nas tutaj najmniejszą przeszkodą. Swobodnie mamy szansę spełniać marzenie o zwiedzaniu świata.