gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Warszawa Samara

już od 1757 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Samara

Bilety lotnicze Warszawa Samara

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 lip (czw)
Aeroflot
Samara
02 sie (czw)
Aeroflot
Warszawa
26 lip (czw)
Aeroflot
Samara
03 sie (pią)
Aeroflot
Warszawa
26 lip (czw)
Aeroflot
Samara
04 sie (sob)
Aeroflot
Warszawa
26 lip (czw)
Aeroflot
Samara
05 sie (nie)
Aeroflot
Warszawa
27 lip (pią)
Aeroflot
Samara
02 sie (czw)
Aeroflot
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Warszawa Samara

Przewodnik po lotach Air Berlin Warszawa Samara

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Warszawa - Samara linią Air Berlin to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak przebiega odprawa i na co musimy się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze wskazówki dla turystów.

Nie spóźnij się na samolot

Planujesz podróż Warszawa - Samara linią Air Berlin? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz uniknąć spóźnienia, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Potem konieczne jest zdanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę pokładową, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer miejsca czy data odlotu.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Po oddaniu bagażu należy udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się walizkę, którą należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o zegarek, pieniądze w bilonie czy elektronikę - telefon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem przeprowadzana jest kontrola osobista.

Wejście do samolotu

Po przejściu przez kontrolę podróżny z bagażem podręcznym może w końcu udać się do hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autokaru rozwożącego podróżnych na pokład. Należy również zauważyć, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. obsługujących loty Warszawa - Samara pozwala przejść odprawę przez internet, co redukuje formalności.