X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Santiago De Compostela

już od

23 maj 30 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Santiago De Compostela

Bilety lotnicze Warszawa Santiago De Compostela

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Santiago De Compostela

Przewodnik po lotach Warszawa Santiago De Compostela

Tanie loty Warszawa - Santiago De Compostela dla małego podróżnika – bilety dla dzieci

Samolotem może podróżować też maluszek. W trakcie poszukiwania tanich lotów, należy od razu podać informację, że chcesz zarezerwować bilet dla dziecka. Dowiedz się, jak można zarezerwować miejsce dla dziecka.

Rezerwacja biletu dla dziecka

Rezerwując bilet należy natychmiast zaznaczyć ile lat mają dzieci. Metoda podziału biletów różni się w różnych liniach lotniczych. Najczęściej jednak wybiera się, czy zabierasz niemowlę do lat 2, od 2 do 12 (albo 13) roku życia, czy nastolatek.

Bilet dla nieletniego musi być wystawiony na jej dane. To dziecka data urodzenia i numer pesel muszą pojawić się na karcie pokładowej, a nie opiekuna, który rezerwuje bilet. Jednak w inny sposób sprawa wygląda, jeśli chcesz przewieźć dziecko do lat 2 na kolanach i nie będziesz płacić za dodatkowe miejsce. Jednakże w tym przypadku masz możliwość wzięcia tylko jednego bagażu podręcznego.

Ceny biletów dla najmłodszych

W tanich lotach Warszawa - Santiago De Compostela i w standardowych liniach lotniczych zazwyczaj znajdują się stałe ceny za miejsca dla maluchów. W tym pierwszym przypadku czasami rzecz jasna ulegają przecenom, tak jak standardowe bilety. Dzieci powyżej 13-14 roku życia najczęściej płacą pełną cenę.

Jeżeli lecisz z niemowlęciem na kolanach i nie kupujesz dla niego kolejnego miejsca, będziesz musiał zapłacić tylko około 20% zwykłego biletu. Maluchy do 24 miesiąca życia mające własne siedzenie muszą zapłacić więcej za bilety, które kosztują od 50 do 100% pełnego biletu przeznaczonego dla osoby dorosłej.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Warszawa - Santiago De Compostela