X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Santoryn

już od 801 zł
28 paź 04 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Santoryn

Bilety lotnicze Warszawa Santoryn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 lis (sob)
Aegean Air
Santoryn
03 gru (czw)
Aegean Air
Warszawa
28 lis (sob)
Aegean Air
Santoryn
05 gru (sob)
Aegean Air
Warszawa
27 maj (czw)
Aegean Air
Santoryn
04 cze (pią)
Aegean Air
Warszawa
27 maj (czw)
Aegean Air
Santoryn
05 cze (sob)
Aegean Air
Warszawa
27 maj (czw)
Aegean Air
Santoryn
06 cze (nie)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Santoryn

Przewodnik po lotach Warszawa Santoryn

Rejs do Azji, czyli co powinieneś wiedzieć przed egzotycznym urlopem

To właśnie dzięki Za sprawą tanich lotów Warszawa - Thira możesz za niewielką kwotę podróżować nie tylko po Europie. Ostanio częściej celem lotów wielu osób staje się Azja. Wyjątkowe widoki, ciekawa kultura, dania, których nie znajdziesz i w najwykwintniejszych europejskich knajpkach. Podpowiadamy, na co trzeba zwrócić uwagę zanim wyruszysz do Azji.

Całkowicie bezpieczne podróże

Podróżowanie do Azji wielu turystom prezentują się po prostu jako mało bezpieczne. Jest jednak kilka spraw, o które możesz zadbać, by zdecydowanie czuć się pewniej. Co najważniejsze: sprawdź przewoźnika. Tanie loty Warszawa - Thira także są naprawdę bezpieczne, a w wypadku problemów na lotniskach, przykładowo opóźnienia, linie lotnicze pomogą ci.

Dodatkowo wybierając kierunek podróży bezzwłocznie dowiedz się wszystkiego o miejscowej kulturze i religii. Jeżeli twoim celem są Filipiny czy Indonezja, należy zapoznać się z ważnymi nakazami związanymi z religią. Jeśli chodzi o takie kraje jak Indie, Kambodża czy Birma należy wziąć pod uwagę znaczne różnice kulturowe i problem z językiem. Z tego względu najbezpieczniej dołączyć do zorganizowanej wycieczki, niż pokusić się na poruszanie się po kraju na własną rękę.

Wizy i potrzebne dokumenty

Warto ponadto zwrócić uwagę na to, że aby wjechać do części znajdujących się w Azji krajów musisz załatwić specjalne dokumenty. W Chinach, Wietnamie czy Indiach potrzebna jest wiza, którą należy załatwić online. Ponadto, będziesz również potrzebować konkretnego paszportu, z reguły wydanego na czas od 30 do 90 dni. Z tego względu wycieczkę powinno się organizować wcześniej, ale nie ma tego złego – dzięki temu masz szansę na  na tanie loty na trasie Warszawa - Thira.

Część państw, dla przykładu Indonezja, wymagają okazania biletu w drogę powrotną lub środków pieniężnych wystarczających na każdy dzień pobytu. Co więcej, czasami będziesz musiał okazać kilka dokumentów zaświadczających o potrzebnych szczepieniach. Najczęściej powinno się zaszczepić przeciwko żółtaczce typu A i malarii. Szczepioki są konieczne, jeśli przelatujesz przez kraju, gdzie występuje chorba.