X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Sarmellek

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Sarmellek

Bilety lotnicze Warszawa Sarmellek

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Sarmellek

Przewodnik po lotach Warszawa Sarmellek

Lekarstwa w bagażu podręcznym - co można przewozić?

Każdy lot samolotem, np. na trasie Warszawa - Heviz–Balaton, wiąże się ze stresem, tym bardziej jeśli cierpimy na choroby ogólnoustrojowe. Zastanawiasz się, jakie produkty lecznicze możesz spakować do walizki? Przedstawiamy praktyczny poradnik dla pasażerów!

Apteczka dla turysty

Osoby wyruszające w podróż Warszawa - Heviz–Balaton powinny przed wyruszeniem w drogę zadbać o spakowanie najważniejszych rzeczy - ubrań czy kosmetyków, ale również skompletować podręczną apteczkę, która przyda się w trakcie podróży. Jakie artykuły powinny wchodzić w jej skład? Żeby podróż przebiegła bez żadnych nieprzyjemności, warto zapakować do torby pigułki przeciw przeziębieniu, plastry oraz węgiel na biegunkę. Chorujesz przewlekle? Zwróć uwagę na to, że istnieje lista produktów, które mogą znaleźć się w walizce podręcznej - są to przede wszystkim lekarstwa niezbędne pasażerowi podczas podróży. Nie obejmują ich ograniczenia ilościowe. W regulaminach operatorów lotniczych najczęściej wymieniane są medykamenty na receptę i środki ogólnodostępne - należą do nich przede wszystkim spraye do nosa, syropy, a także płyny do soczewek.

Zwróć na to uwagę

Co ciekawe w bagażu podręcznym można również przewozić niektóre wyroby medyczne - np. laskę do podpierania się, termometr, a nawet igły w osłonce. Należy jednak pamiętać, że wnoszone do samolotu na trasie Warszawa - Heviz–Balaton rzeczy nie powinny być ostro zakończone, ponieważ mogą narazić na szwank zdrowie i życie innych pasażerów. Żeby uniknąć kłopotów, najlepiej przed podróżą zweryfikuj stosowne przepisy linii lotniczych. W czasie kontroli poinformuj obsługę o wnoszonych lekach. Chcesz szybciej przejść kontrolę? Zapakuj leki do osobnej torby, a cały proces pójdzie sprawnie.