X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Warszawa Shannon

już od 187 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Warszawa Shannon

Bilety lotnicze Ryanair Warszawa Shannon

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
18 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Shannon
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Shannon
27 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Shannon
18 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Shannon
15 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
01 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Shannon
18 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Warszawa Shannon

Przewodnik po lotach Ryanair Warszawa Shannon

Jak zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Warszawa - Shannon linią Ryanair?

Nie jest istotne czy udajemy się w daleką czy bliską podróż. Jeśli polecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą do środka. Najważniejsze jest to, że taki bagaż musi posiadać ustalone wymiary oraz wagę, tak byśmy mieli gwarancję, że będziemy mogli go wnieść na pokład, da się go schować do schowka i nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej płacić za nadbagaż.

Na co zwracać uwagę?

Lecąc z Warszawa do Shannon musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, pieniądze oraz wszelkie wartościowe rzeczy, także wtenczas, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest zabrać torbę, w którą uda się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Warszawa - Shannon linią Ryanair oferują nam możliwość zabrania na pokład jedynie pojedynczej torby, dlatego warto decydować się na te konieczne rzeczy/ Jeżeli latasz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niewielkim kosztem kupić na miejscu. W czasie kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki czy elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, aby wszystko odbyło się prędko oraz sprawnie.

Ciężkie rzeczy na sobie podczas lotu Warszawa - Shannon linią Ryanair

Jeżeli bierzemy jedynie bagaż podręczny, lub pragniemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba ciężkie buty albo kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Warszawa - Shannon linią Ryanair nie mają limitu co do wagi pasażerów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy mieli je na sobie, a równocześnie mocno ograniczymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów wlicza się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każdy przewoźnik wprowadza swoje reguły bagażowe

Organizując lot samolotem, powinniśmy pamiętać, że każdy przewoźnik posiada własne reguły bagażowe. Dlatego trzeba zobaczyć, kto lata na danej trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny musi mieścić się w wymiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy oferujący tanie loty Warszawa - Shannon linią Ryanair, mają dość wysokie ceny za przewóz bagażu rejestrowanego.

Trzeba dokładnie sprawdzić, jakie przedmioty mogą się pojawić w bagażu podręcznym i jakie ma mieć wymiary i wagę, bo wówczas oszczędzimy mnóstwo nerwów podczas lotu.