X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Skiathos

już od 1408 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Skiathos

Bilety lotnicze Warszawa Skiathos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 lip (czw)
Aegean Air
Skiathos
16 lip (pon)
Aegean Air
Warszawa
13 lip (pią)
Lufthansa
Skiathos
16 lip (pon)
Condor
Warszawa
13 lip (pią)
Lufthansa
Skiathos
17 lip (wto)
British Airways
Warszawa
13 lip (pią)
Lufthansa
Skiathos
18 lip (śro)
British Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Skiathos

Przewodnik po lotach Warszawa Skiathos

Podróże samolotem Warszawa - Skiathos kobiet ciężarnych – fakty i mity

Kobiety spodziewające się dziecka czasami nie zamierzają rezygnować z wyjazdu czy odwiedzenia rodziny. Często normalnie koniecznie muszą dolecieć na drugą stronę ziemi, zatem decydują się na wybranie się w podróż mimo ciąży. I chociaż mnóstwo osób może zastanawiać się, czy to bezpieczne, lekarze rozwiewają obawy. Podróżowanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze twierdzą, że normalnie rozwijająca się ciąża nie musi być powodem zrezygnowania z lotu samolotem. Pomimo to zanim zabukujesz bilet należy zasięgnąć porady i poznać pozwolenie lekarza prowadzącego. Jest to spowodowane tym, że samolot to inne środowisko. Warto upewnić się, że dziecku nic nie zagrozi.

Następą kwestią bywa lęk przed skutkami promieniowania. Dotyczy to prześwietlania w trakcie stania przy bramce odpraw. Musisz jednak zwrócić uwagę na to, że zarówno tradycyjne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Warszawa - Skiathos stosują bramki na fale elektromagnetyczne. Z tego powodu są zdecydowanie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem rentgenowskim i nie zagrażają dziecku. Masz możliwość jednakże odmówić prześwietlania i przejść kontrolę w inny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet w ciąży

Linie lotnicze zazwyczaj mają warunki co do podróżowania kobiet ciężarnych. Tanie loty Warszawa - Skiathos i standardowe linie lotnicze pozwalają na rejsy kobietom w ciąży tylko do pewnego momentu. Zazwyczaj to 34 tydzień ciąży, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 28 tc móc wsiąść do samolotu będziesz potrzebować również zaświadczenia wypisane przez specjalistę. Powinny się tak znaleźć informacje o przebiegu twojej ciąży, które okazują się pomocne dla załogi samolotu, jakby coś zaczęło się dziać. Dzięki temu możesz korzystać z szerokiej oferty tanich lotów Warszawa - Skiathos.