X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Skive

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Skive

Bilety lotnicze Warszawa Skive

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Skive

Przewodnik po lotach Warszawa Skive

Odwołany lub opóźniony przelot Warszawa - szpaltować. A co, jeśli samolot Warszawa - szpaltować jest odwołany

Odwołany rejs – to jest najbardziej przerażająca wizja podróżnych czekających na przesiadkę. Możliwość opóźnionego samolotu możne napędzić strachu także kolejnym podróżnym. Dowiedz się, co wtedy, jeżeli twój lot będzie anulowany lub będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są przecież częste. To najczęściej rzadkie wypadki, które są usprawiedliwione niesprzyjającą pogodą, strajkami na na docelowym lotnisku lub awariami mechanicznymi. Jednakże nie ma to wpływu na to, że w momencie wyświetlenia się komunikatu, pasażerowie zazwyczaj są bardzo zdenerwowani. Jednak nie ma powodu do zmartwienia – jesteś zdany na siebie. Organizator lotu przejmuje za ciebie odpowiedzialność.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Warszawa - szpaltować, obowiązują się do znalezienia ci biletu w innym przelocie, jeżeli z tego powodu spóźnisz się na przesiadkę. Poza tym muszą dostarczyć pasażerom jedzenie i picie, a jeżeli czas oczekiwania na start znacząco się wydłuży, także warunki do spania. Masz możliwość zorganizowania tego samodzielnie, dla przykładu sprawdzając hotele znajdujące się w niewielkiej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Jeśli samolot będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić zwrotu kosztów nie tylko od ubezpieczyciela. Także linia lotnicza musi zapłacić za przebudowanie biletu i dla przykładu przewiezienia cię na pobliskie lotnisko. Na dodatek masz możliwość także wystąpić o odszkodowanie. Masz na to 7 dni.

Odszkodowanie jest możliwa, jeżeli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Masz możliwość dostać zwrot kosztów biletu. Wysokość odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno tradycyjnych przewoźników, jak i tanich lotów Warszawa - szpaltować. Mogą ci odmówić wyłącznie w wypadku, kiedy opóźnienie jest spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak różnego rodzaju wydarzeniem losowym.