X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Skive

już od 155 zł
17 lip 24 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
02 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
23 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
28 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
10 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Skive

Przewodnik po lotach Warszawa Skive

Odwołany lub opóźniony przelot Warszawa - szpaltować. A co, jeśli samolot Warszawa - szpaltować jest odwołany

Odwołany rejs – to jest najbardziej przerażająca wizja podróżnych czekających na przesiadkę. Możliwość opóźnionego samolotu możne napędzić strachu także kolejnym podróżnym. Dowiedz się, co wtedy, jeżeli twój lot będzie anulowany lub będzie bardzo opóźniony.

Opanowanie nerwów

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są przecież częste. To najczęściej rzadkie wypadki, które są usprawiedliwione niesprzyjającą pogodą, strajkami na na docelowym lotnisku lub awariami mechanicznymi. Jednakże nie ma to wpływu na to, że w momencie wyświetlenia się komunikatu, pasażerowie zazwyczaj są bardzo zdenerwowani. Jednak nie ma powodu do zmartwienia – jesteś zdany na siebie. Organizator lotu przejmuje za ciebie odpowiedzialność.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Warszawa - szpaltować, obowiązują się do znalezienia ci biletu w innym przelocie, jeżeli z tego powodu spóźnisz się na przesiadkę. Poza tym muszą dostarczyć pasażerom jedzenie i picie, a jeżeli czas oczekiwania na start znacząco się wydłuży, także warunki do spania. Masz możliwość zorganizowania tego samodzielnie, dla przykładu sprawdzając hotele znajdujące się w niewielkiej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Jeśli samolot będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić zwrotu kosztów nie tylko od ubezpieczyciela. Także linia lotnicza musi zapłacić za przebudowanie biletu i dla przykładu przewiezienia cię na pobliskie lotnisko. Na dodatek masz możliwość także wystąpić o odszkodowanie. Masz na to 7 dni.

Odszkodowanie jest możliwa, jeżeli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Masz możliwość dostać zwrot kosztów biletu. Wysokość odszkodowania wynosi od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno tradycyjnych przewoźników, jak i tanich lotów Warszawa - szpaltować. Mogą ci odmówić wyłącznie w wypadku, kiedy opóźnienie jest spowodowane nadzwyczajnymi okolicznościami, jak różnego rodzaju wydarzeniem losowym.