X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Skjern

już od 317 zł
10 cze 17 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
20 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
27 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
28 sie (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Kraków
14 sie (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
23 sie (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 sie (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Kraków
26 sie (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
31 sie (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Skjern

Przewodnik po lotach Warszawa Skjern

Czy możemy palić papierosa na trasie Warszawa - Skjern

Osoby, które są uzależnione od nikotyny, bez wątpienia myślą, czy można zapalić w czasie lotu Warszawa - Skjern. Warto się z tą sprawą zapoznać odrobinę prędzej, szczególnie że niektóre osoby są pewne, iż będzie im wolno w samolocie palić e-papierosa. Odpowiednie informacje znajdziemy na portalach przewoźników, ale także na różnych stronach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Warszawa - Skjern nie palimy

Musimy sobie zdawać kwestię z tego, że bez względu na to, czy kupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie będziemy lecieć samolotem jako jedyni. Być może będą z nami dzieciaki, lub kobiety w ciąży, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tutaj znaczenia, czy tanie loty Warszawa - Skjern wybraliśmy na dość krótko trwającą trasę czy być może będziemy lecieć przez kilkanaście godzin. Zakaz będzie za każdym razem ten sam oraz nie będzie podlegał on odwołaniu. Co więcej, dotyczy on tak zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, ich para także ma czasami wyrazisty aromat.

Co jeżeli w czasie trasy Warszawa - Skjern zapalimy?

Jeżeli pomimo zakazu pokusimy się o palenie np. w ubikacji, to musimy się przygotować na konsekwencje. Także rezerwując tanie loty Warszawa - Skjern powinniśmy mieć wiedzę, że w ubikacjach są zamontowane specjalne czujniki, a więc natychmiast będzie wiadomo, że palimy. Za to złamanie zakazu grozić nam może kara finansowa, lub nawet kara więzienia, więc warto się zastanowić czy rzeczywiście nie przetrzymamy tego przelotu Warszawa - Skjern bez papierosa. Dodatkowo, będziemy wtedy wpisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego z pewnością nie chcemy.

Czy mamy prawo wieźć papierosy na trasie Warszawa - Skjern?

Namyślamy się w tym przypadku, czy tak naprawdę możemy przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Warszawa - Skjern dają nam szansę przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pomoże nam przetrwać cały urlop bez ciągłej walki z chęcią zapalenia.

Warto się dowiedzieć, jakie są zasady odnośnie palenia papierosów na lotnisku i w samolocie, jak również ich przewożenia. Wówczas z właściwym uprzedzeniem, możemy się nastawić na wytyczne panujące w czasie lotu samolotem.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Buchs Sg Joroinen

Tanie loty Maribo Faskrudsfjordur

Tanie loty Ronneby Olbia

Tanie loty Lugoj Neapol

Tanie loty Rota Mora

Tanie loty Chur Levi

Tanie loty Akaslompolo Sveg

Tanie loty Turkish Airlines Dalaman

Tanie loty Virgin Atlantic Szanghaj Londyn

Tanie loty Comino Moron