X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Södertälje

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Södertälje

Bilety lotnicze Warszawa Södertälje

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Södertälje

Przewodnik po lotach Warszawa Södertälje

Jak przewozić sprzęt sportowy w samolocie

Linie lotnicze, też tanie loty  Warszawa - Södertälje dają możliwość na przewożenie różnego rodzaju sprzętu sportowego bez żadnego wysiłku. Oczywiście wiąże się to z kolejnymi różnymi kosztami. Poznaj najważniejsze informacje o przewożeniu sprzętu sportowego.

Przewóz roweru w bagażu

Istnieje możliwość dołożenia kolejnej sztuki bagażu i spakowania do niego roweru. Oczywiście rower musi być odpowiednio przygotowany do przewozu. Powinieneś go po pierwsze zapakować go w odpowiednie opakowanie z kartonu albo zrobione z folii.

Ponadto musisz wypuścić powietrze z kół i odkręcić przednie koło. Trzeba je przytroczyć do ramy. Kierownica powinna zostać delikatnie poluźniona ustawia się ją wzdłuż ramy. Również pedały powinny zostać odkręcone lub przekręcone do środka. W takim sposobie ustawienia rower może zostać transportowany w bagażu rejestrowanym tanich lotów Warszawa - Södertälje.

Tanie loty w zimowych klimatach, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe bywają przewożone jako bagaż sportowy. Powinieneś je zapakować do dedykowanego opakowania, aby zapobiec uszkodzeniom mechanicznym. Inne wyposażenie narciarskie, jak kask czy google, można włożyć do bagażu podręcznego. Z reguły jednakże para nart z butami i kijkami obliczane są jak jeden bagaż.

Opłata za transport zestawów narciarskich zmienia się u różnych linii. Nie wszystkie tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Warszawa - Södertälje  doliczają opłatę jak za kolejny bagaż rejestrowany. Zdarza się, że jednakże przewozi się narty w ramach ceny za normalny bagaż rejestrowany i nie jest za to pobierana dodatkowa opłata.