X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Sofia

już od

01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Sofia

Bilety lotnicze Warszawa Sofia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Sofia

Przewodnik po lotach Warszawa Sofia

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba planująca urlop zdaje sobie sprawę z tego, że przygotowanie się do wyjazdu może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież wybrać niezbędne rzeczy, umiejętnie je zwinąć, a także skompletować mini apteczkę. Bardzo istotną kwestią jest też dobór walizki, do której spakujemy wszystkie rzeczy. Co okaże się wygodniejsze - torba czy walizka? Oto cenne porady dla turystów.

Walizka na kółkach

Interesuje Cię najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci spakować bagaż podręczny do samolotu Warszawa -Sofia? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka posiadająca kółka jest bardziej mobilna i pozwala na swobodne transportowanie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie trzeba zatem męczyć się z przenoszeniem ciężkich pakunków. Walizka zrobiona z twardego plastiku doskonale zabezpiecza zawartość bagażu przez urazami mechanicznymi, jednak sama w sobie trochę waży, co może rodzić problemy przy odprawie.

Torba - lżejsza, ale mniej stabilna

Z kolei torba jest wykonana z miękkiego materiału, co pozwala na wzięcie ze sobą więcej rzeczy bez obawy o przekroczenie limitu wagowego. Wadą będzie z natomiast ryzyko uszkodzenia zawartości - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Warszawa -Sofia? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku ważnych regułach dotyczących przewozu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. broni, nożyczek, brzytw, czy pilniczków do paznokci. Przed wyjazdem należy przejrzeć zawartość bagażu, a podróż na pewno przebiegnie bez problemów.