X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Sofia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Sofia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Sofia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Sofia

Przewodnik po lotach Warszawa Sofia

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba planująca urlop zdaje sobie sprawę z tego, że przygotowanie się do wyjazdu może nastręczyć sporo trudności - trzeba przecież wybrać niezbędne rzeczy, umiejętnie je zwinąć, a także skompletować mini apteczkę. Bardzo istotną kwestią jest też dobór walizki, do której spakujemy wszystkie rzeczy. Co okaże się wygodniejsze - torba czy walizka? Oto cenne porady dla turystów.

Walizka na kółkach

Interesuje Cię najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci spakować bagaż podręczny do samolotu Warszawa -Sofia? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka posiadająca kółka jest bardziej mobilna i pozwala na swobodne transportowanie bagażu, np. w drodze do samolotu. Nie trzeba zatem męczyć się z przenoszeniem ciężkich pakunków. Walizka zrobiona z twardego plastiku doskonale zabezpiecza zawartość bagażu przez urazami mechanicznymi, jednak sama w sobie trochę waży, co może rodzić problemy przy odprawie.

Torba - lżejsza, ale mniej stabilna

Z kolei torba jest wykonana z miękkiego materiału, co pozwala na wzięcie ze sobą więcej rzeczy bez obawy o przekroczenie limitu wagowego. Wadą będzie z natomiast ryzyko uszkodzenia zawartości - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Planujesz podróż Warszawa -Sofia? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, pamiętaj o kilku ważnych regułach dotyczących przewozu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. broni, nożyczek, brzytw, czy pilniczków do paznokci. Przed wyjazdem należy przejrzeć zawartość bagażu, a podróż na pewno przebiegnie bez problemów.