X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Sulsted

już od 155 zł
18 lip 25 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
02 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
23 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
14 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Billund
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
28 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
28 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Sulsted

Przewodnik po lotach Warszawa Sulsted

Kobieta w ciąży w podróży Warszawa -Sulsted- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Warszawa - Sulsted i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajważniejsze porady na temat latania samolotem w trakcie ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Na ogół ciąża nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Warszawa -Sulsted - istnieją jednak pewne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzesą zgodni, że największe ryzyko dla rozwoju dziecka występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na szybkie zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest rekomendowane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu warto podkreślić, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi okazywać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Warszawa -Sulsted był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejsca zajmij te usytuowane z brzegu. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o zagłówki foteli przed Tobą.Postaraj się co jakiś czas rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Niezwykle ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze masz prawo poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.