X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Sydney

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Sydney

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Warszawa Sydney

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Warszawa Sydney

Przewodnik po lotach Warszawa Sydney

Tanie loty z Warszawy do Sydney - jak szukać tanich lotów

Tanie loty do Sydney

Jeśli wybierasz się do Sydney, zapewne zależy Ci na jak najtańszym przelocie. Ceny w Australii nie należą do najniższych – ale nie na FRU.PL. Obniż koszty podróży już na jej początku - rezerwując tani lot do Sydney. Dzięki FRU.PL znajdziesz atrakcyjne promocje na loty do Australii - bezpośrednie, przesiadkowe lub składane. Do Australii mogą trafić się loty Smart Connection, pozwalające oszczędzić dzięki dłuższej przesiadce do 60-70% ceny. Teraz możesz też w Alarmach Cenowych określić, za ile chcesz kupić bilet lotniczy do Sydney, a my wyślemy e-maila, kiedy tylko pojawi się taka cena. Najniższa cena lotów do Sydney to na chwilę obecną 3523 zł.

Tanie loty z Warszawy do Sydney - linie lotnicze

Na trasie Warszawa – Sydney kursuje wielu przewoźników, wybierz tego, który jest najwygodniejszy, bo lot potrwa conajmniej najkrótszy lot trwa tylko 34h 35min.

Sydney ma piękne rafy koralowe

Do Sydney dolecisz też z różnych miejsc w Polsce:

Tanie loty z Warszawy do Sydney - lotniska

Sydney International Airport znajduje się w odległości zaledwie 8 kilometrów od centrum miasta, a także mniej niż 10 kilometrów od jego najważniejszych atrakcji. To największe lotnisko Australii i jedyne obsługujące miasto Sydney. Lotnisko posiada trzy pasy startowe i jest najstarszym, działającym nieprzerwanie portem lotniczym na świecie. W 2010 zostało tu obsłużonych 33 miliony pasażerów.

Dojazd z lotniska Sydney International Airport

Pociągi- do centrum miasta można w zaledwie 13 minut dostać się do centrum miasta. Dworzec kolejowy znajduje się w pobliżu Terminala 2 i 3. Pociągi podjeżdżają co 10 minut.
Taksówki- postoje taksówek znajdują się w pobliżu Terminala 1 i 2. Podróż do centrum Sydney to koszt wysokości 45-55 dolarów.

Tanie loty z Warszawy do Sydney - przewodnik po atrakcjach

Bondi Bay w Sydney

Wśród licznych zabytków Sydney nie można pominąć wizyty w Operze Sydney, której nowoczesny budynek przypomina statek kosmiczny i jest niekwestionowanym symbolem miasta. Fantastyczny podwodny świat Australii poznacie – jeszcze zanim zaczniecie nurkować w rejonie Wielkiej Rafy Koralowej- w Sea Life Aquarium Sydney. A jeśli marzy wam się dzień spędzony na ciepłej plaży, wybierzcie słynną Bondi Bay.

Tanie loty z Warszawy do Sydney - kiedy lecieć?

Najlepszym czasem na odwiedzenie Sydney jest okres między końcem września a początkiem grudnia, oraz między końcem lutego a kwietniem. Szczyt sezonu turystycznego występuje między końcem grudnia a początkiem lutego. Okres „poza sezonem”, kiedy można liczyć na niższe ceny i niewielkie tłumy to miesiące maj – sierpień.