X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Sydney

już od

04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Sydney

Bilety lotnicze Warszawa Sydney

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Sydney

Przewodnik po lotach Warszawa Sydney

Tanie loty z Warszawy do Sydney - jak szukać tanich lotów

Tanie loty do Sydney

Jeśli wybierasz się do Sydney, zapewne zależy Ci na jak najtańszym przelocie. Ceny w Australii nie należą do najniższych – ale nie na FRU.PL. Obniż koszty podróży już na jej początku - rezerwując tani lot do Sydney. Dzięki FRU.PL znajdziesz atrakcyjne promocje na loty do Australii - bezpośrednie, przesiadkowe lub składane. Do Australii mogą trafić się loty Smart Connection, pozwalające oszczędzić dzięki dłuższej przesiadce do 60-70% ceny. Teraz możesz też w Alarmach Cenowych określić, za ile chcesz kupić bilet lotniczy do Sydney, a my wyślemy e-maila, kiedy tylko pojawi się taka cena. Najniższa cena lotów do Sydney to na chwilę obecną 3523 zł.

Tanie loty z Warszawy do Sydney - linie lotnicze

Na trasie Warszawa – Sydney kursuje wielu przewoźników, wybierz tego, który jest najwygodniejszy, bo lot potrwa conajmniej najkrótszy lot trwa tylko 34h 35min.

Sydney ma piękne rafy koralowe

Do Sydney dolecisz też z różnych miejsc w Polsce:

Tanie loty z Warszawy do Sydney - lotniska

Sydney International Airport znajduje się w odległości zaledwie 8 kilometrów od centrum miasta, a także mniej niż 10 kilometrów od jego najważniejszych atrakcji. To największe lotnisko Australii i jedyne obsługujące miasto Sydney. Lotnisko posiada trzy pasy startowe i jest najstarszym, działającym nieprzerwanie portem lotniczym na świecie. W 2010 zostało tu obsłużonych 33 miliony pasażerów.

Dojazd z lotniska Sydney International Airport

Pociągi- do centrum miasta można w zaledwie 13 minut dostać się do centrum miasta. Dworzec kolejowy znajduje się w pobliżu Terminala 2 i 3. Pociągi podjeżdżają co 10 minut.
Taksówki- postoje taksówek znajdują się w pobliżu Terminala 1 i 2. Podróż do centrum Sydney to koszt wysokości 45-55 dolarów.

Tanie loty z Warszawy do Sydney - przewodnik po atrakcjach

Bondi Bay w Sydney

Wśród licznych zabytków Sydney nie można pominąć wizyty w Operze Sydney, której nowoczesny budynek przypomina statek kosmiczny i jest niekwestionowanym symbolem miasta. Fantastyczny podwodny świat Australii poznacie – jeszcze zanim zaczniecie nurkować w rejonie Wielkiej Rafy Koralowej- w Sea Life Aquarium Sydney. A jeśli marzy wam się dzień spędzony na ciepłej plaży, wybierzcie słynną Bondi Bay.

Tanie loty z Warszawy do Sydney - kiedy lecieć?

Najlepszym czasem na odwiedzenie Sydney jest okres między końcem września a początkiem grudnia, oraz między końcem lutego a kwietniem. Szczyt sezonu turystycznego występuje między końcem grudnia a początkiem lutego. Okres „poza sezonem”, kiedy można liczyć na niższe ceny i niewielkie tłumy to miesiące maj – sierpień.