X
Ładowanie...

Tanie loty Air Serbia Warszawa Sydney

już od 3495 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Sydney

Bilety lotnicze Warszawa Sydney

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 lis (pon)
QATAR AIRWAYS
Sydney
28 lis (czw)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
11 lis (pon)
QATAR AIRWAYS
Sydney
29 lis (pią)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
11 lis (pon)
QATAR AIRWAYS
Sydney
30 lis (sob)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
11 lis (pon)
QATAR AIRWAYS
Sydney
01 gru (nie)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
11 lis (pon)
QATAR AIRWAYS
Sydney
02 gru (pon)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Serbia Warszawa Sydney

Przewodnik po lotach Air Serbia Warszawa Sydney

Jak przeżyć lot Warszawa - Sydney linią Air Serbia z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy w ogóle nie musi znaczyć, że powinniśmy rezygnować z podróży, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę dziecko brać ze sobą. Warto tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie silne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Warszawa - Sydney linią Air Serbia

Jeżeli zaplanujemy przelot z maleństwem, musimy zadbać o to, aby na trasie pojawiało się niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na wieczorny lot, to może się okazać, że maleństwo prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. W dodatku szukając biletów w przystępnej cenie, musimy pamiętać, że dzieciaczki do dwóch lat podróżują na kolanach rodzica, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy starszym potomstwie zapłacimy już za pełen bilet, czasem tylko tanie loty Warszawa - Sydney linią Air Serbia oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed wylotem Warszawa - Sydney linią Air Serbia?

Trzeba sobie pozostawić trochę czasu, tak abyśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać prędzej, tak aby bez nerwów zdać nasze walizki, móc zjeść coś lekkiego i bez problemów pójść do łazienki na moment przed lotem, gdzie przewiniemy maleństwo. Większość przewoźników proponujących swoje usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mogli zająć naprawdę dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Warszawa - Sydney linią Air Serbia nie posiadają w swojej usłudze podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki oraz pieluszek, lecz także jakiejś przekąski. Do tego przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie posiada pozwolenia do swojego bagażu, więc wszystko musimy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeżeli potrzeba pomocy przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Warszawa - Sydney linią Air Serbia posiadają właściwie przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomóc podróżnym, a więc także i tobie. Jeśli maleństwo będzie płakać, spróbuj mu dać pierś albo butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, by dziecko swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, szturchaniem dokuczało innym. Lecz też nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Warszawa - Sydney linią Air Serbia i jesteście 100% pasażerami. Może się okazać, że twoje potomstwo nie lubi latania, lecz wiedz, że każda podróż ma swoją metę.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przyszykować do lotu Warszawa - Sydney linią Air Serbia z dzieckiem, tak by zrobić wszystko co jest realne, by lot przeminął spokojnie i bez niepotrzebnych stresów.