X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Szeged

już od 253 zł
14 cze 21 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 sie (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
08 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
03 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
29 cze (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
03 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Szeged

Przewodnik po lotach Warszawa Szeged

Ograniczenia ruchowe a podróż samolotem Warszawa - Szeged

Coraz częściej samoloty, jakie proponowane są przez różnorakie linie lotnicze są przygotowane do oczekiwań ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mogą oni swobodnie podróżować w taki sposób, a dodatkowo także mają możliwość liczyć na bezpłatną pomoc, czy to na lotnisku czy to w samolocie. Warto mimo wszystko zdawać sobie sprawę z paru kwestii, tak żeby mieć gwarancję, że właściwie się do tego podróżowania przyszykujemy, nawet jeśli zarezerwujemy tanie loty Warszawa - Szeged.

To co najważniejsze zgłaszajmy przed podróżą Warszawa - Szeged

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że ilość przestrzeni dla osób niepełnosprawnych w samolocie jest sztywno określona. Dlatego już podczas rezerwacji na tanie loty Warszawa - Szeged powinniśmy zgłosić te informacje liniom lotniczym tak żeby miały szansę one to odnotować oraz we właściwy sposób nas rozmieścić podczas podróży. Jeżeli przemieszczamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim dojechać do samolotu, a następnie przesiądziemy się na specjalny wózek, którym dostaniemy się do samolotu. Nasz będzie schowany do luku bagażowego i podprowadzony nam po lądowaniu. Rzecz jasna w czasie takiego przesiadania się z wózka na wózek możemy liczyć na wsparcie załogi takiego lotu.

Nie będzie wpływało na bagaż podręczny

Warto posiadać wiedzę, że także wybierając najtańszy bilet , możemy mieć pewność, że balkonik czy laska dopomagająca nam w przemieszczaniu się, nie są wliczane do wagi bagażu. Znaczy to, że przysługuje nam jednakowy bagaż podręczny jak innym podróżnym. Dodatkowo także tanie loty Warszawa - Szeged zezwalają na darmową obecność psa przewodnika i co więcej, pozwalają żeby leciał on razem z nami w kabinie samolotu.

Jeśli wiemy, że w czasie lotu potrzebna będzie nam pomoc ze względu na pewną niepełnosprawność, to warto to wcześniej zgłosić. W dodatku warto poznać swoje prawa, ale i obowiązki, tak abyśmy posiadali gwarancję, że dobrze przyszykujemy się do takiej wyprawy. Tanie loty Warszawa - Szeged posiadają wiele kuszących ofert, a skoro nie dyskryminują one osób z żadną niepełnosprawnością, to trzeba z tego skorzystać. To także oznacza, że coraz częściej na spełnianie marzeń o podróżach decydują się niewidomi, niesłyszący, a nawet osoby z ograniczoną sprawnością ruchową.