gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Teneryfa

już od 495 zł
29 lip 05 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Teneryfa

Bilety lotnicze Warszawa Teneryfa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 paź (wto)
Ryanair
Teneryfa
31 paź (śro)
Ryanair
Warszawa
23 paź (wto)
Ryanair
Teneryfa
29 paź (pon)
Ryanair
Warszawa
15 paź (pon)
Norwegian
Teneryfa
19 paź (pią)
Ryanair
Warszawa
21 paź (nie)
Ryanair
Teneryfa
25 paź (czw)
Ryanair
Warszawa
16 paź (wto)
Ryanair
Teneryfa
21 paź (nie)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Teneryfa

Przewodnik po lotach Warszawa Teneryfa

Pierwsza podróż samolotem Warszawa - Teneryfa - to warto wiedzieć! Poradnik dla podróżujących, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Warszawa - Teneryfa i boisz się lecieć? Na dodatek w mediach już nie raz przeczytałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Niżej prezentujemy listę sytuacji, których możesz się spodziewać, ale nie są regułą.

Jak przygotować się do lotu Warszawa - Teneryfa - zalecenia dla podróznych

W końcu dotarłeś na pokład samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Warszawa - Teneryfa, siadasz w wybranym miejscu i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie słuchać poleceń załogi obsługującej lot. Od klasy linii lotniczych zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu lotniczym nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele pasażerskie współcześnie są wąskie, głównie dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Ciągłe siedzenie w nich przez kilkanaście godzin może doprowadzić do utrudnionego krążenia krwi. W ostateczności odczuwać będziesz zawroty. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu mamy do czynienia z przyspieszeniami związanymi ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby poznać nieco własne ciało i jak reaguje reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym sposobem dla większości ludzi odczuwających przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie pastylek miętowych. W związku z możliwymi nudnościami nie poleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpływać na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest bardzo suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się spożywać dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Planujesz podróż samolotem do Warszawa - Teneryfa ale boisz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na samolot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to gwałtowne ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot zaczyna drgać, delikatnie opada. Turbulencji nie należy się obawiać, ponieważ w delikatnej formie zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie normalne zjawisko. Turbulencje najczęściej nie są odczuwane przez podróżnych, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz jacy przewoźnicy latają na trasie Warszawa - Teneryfa