X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Warszawa Turku

już od 649 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Turku

Bilety lotnicze Warszawa Turku

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 paź (śro)
Air Baltic
Turku
27 paź (nie)
Air Baltic
Warszawa
23 paź (śro)
Air Baltic
Turku
28 paź (pon)
Air Baltic
Warszawa
23 paź (śro)
Air Baltic
Turku
29 paź (wto)
Air Baltic
Warszawa
25 paź (pią)
Air Baltic
Turku
27 paź (nie)
Air Baltic
Warszawa
25 paź (pią)
Air Baltic
Turku
28 paź (pon)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Warszawa Turku

Przewodnik po lotach LOT Warszawa Turku

Co z osobami niepełnosprawnymi podczas lotu?

Trzeba pamiętać, że ludzie kalecy nie mogą cały czas przesiadywać w domu. Sporo linii lotniczych proponuje odpowiednio przygotowane maszyny, w których są miejsca przygotowane dla ludzi niepełnosprawnych, jak również profesjonalnie przystosowane toalety. Nawet tanie loty Warszawa - Turku linią LOT Polish Airlines posiadają we własnej ofercie ofertę dla takich osób, to znaczy, że bez problemów mogą zwiedzać inne kraje.

Co należy wiedzieć na trasie Warszawa - Turku linią LOT Polish Airlines

Jeśli niepełnosprawny pragnie skorzystać z oferty którą posiadają tanie loty Warszawa - Turku linią LOT Polish Airlines, to powinien zapamiętać, żeby wypełnić właściwy dokument. Wtedy linie lotnicze będą wiedziały, że dana jednostka chce lecieć oraz będzie ona miała zajęte siedzenie. Czasem liczba takich miejsc na pokładzie jest ograniczona, zatem dobrze jest uprzedzić o swojej obecności podczas lotu Warszawa - Turku linią LOT Polish Airlines

.

Jak długo polecimy?

Ludzie niewidomi oraz niesłyszący, mają prawo zabrać na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Rzecz jasna trzeba myśleć o smyczy, kagańcu i niezbędnych zaświadczeniach, ale będzie to realne. Jeśli jeszcze wybierze się właściwy lot to dana podróż będzie miło zapamiętana. Nie będziemy mieli kłopotów z braniem tego zwierzaka również wtenczas, kiedy zarezerwujemy tanie loty Warszawa - Turku linią LOT Polish Airlines

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy tani lot, mamy pewność że samolot jest przystosowany do osób kalekich, ale zastanawiamy się, jak zmieścimy się do niego z własnym wózkiem? Należy powiedzieć, że swoim wózkiem podjedziemy tylko do schodów, potem załoga lotu Warszawa - Turku linią LOT Polish Airlines pomoże nam się przesiąść na węższy wózek, nim dostaniemy się do środka, a nasz zostanie schowany do miejsca na bagaże rejestrowane. Po zakończonym locie, ponownie muszą nam asystować, żebyśmy przesiedli się na nasz wózek.

Warto zobaczyć których dokumentów trzeba dopilnować, żebyśmy posiadali pewność, że wejdziemy na lot Warszawa - Turku linią LOT Polish Airlines. Im więcej informacji o sobie podamy, tym lepiej przewoźnik będzie mógł się przygotować do zajmowania się naszą osobą oraz zapewnienia tego co potrzebne. Nie mniej im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samodzielnie nim zająć.