X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Umea

już od 1780 zł
16 sie 23 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Warszawa Umea

Bilety lotnicze Warszawa Umea

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 sie (pon)
Air Baltic
Umea
17 sie (pon)
Air Baltic
Warszawa
11 sie (wto)
Lufthansa
Umea
15 sie (sob)
Lufthansa
Warszawa
11 sie (wto)
Lufthansa
Umea
17 sie (pon)
Lufthansa
Warszawa
11 sie (wto)
Lufthansa
Umea
18 sie (wto)
Lufthansa
Warszawa
11 sie (wto)
Lufthansa
Umea
19 sie (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Umea

Przewodnik po lotach Warszawa Umea

Lot z przesiadkami- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Warszawa - Umea?

Organizujesz podróż do Warszawa - Umea i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot przesiadkowy? Zanim zrezygnujesz z lotu, sprawdź nasze wskazówki, że loty przesiadkowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wyjaśnić czym jest transferowy. Krótko mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży pasażerowie zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę linii lotniczych. Po, co organizuje się takie loty transferowe? Ponieważ , nie zawsze lot bez przystanków z Warszawa do wybranego miejsca docelowego jest możliwa, zwłaszcza w przypadku długich tras, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie jest obecne w planie. Wtedy pomocne są ogromne węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które są w stanie zaoferować więcej połączeń i są lotniskami przesiadkowymi. Jeśli organizujesz podróż Warszawa - Umea Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Zasadniczo loty z przesiadkami są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie wiesz jak szukać takich lotów wejdź naszą stronę internetową FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to skuteczny algorytm, który wyszukuje połączenia przesiadkowena trasie z Warszawa do Umea najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii tradycyjnych oraz tanich linii lotniczych.

Lot z przesiadką – odprawa

W przypadku podróży transferowej na samym początku podczas procedury check-in zaleca się zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Zazwyczaj informacje, które otrzymasz na lotnisku początkowym pozostają bez zmian. Dobra rada od FRU.PL: zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki .

Lot z przesiadką Warszawa - Umea - czy bagaż odprawiany dotrze na miejsce?

Bagaż rejestrowany nadaje się w na lotnisku startowym i zasadniczo podróżujący nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażowa na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli posiadasz więcej niż jeden bilet, walizkę trzeba raz jeszcze nadać. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby nabrać pewności, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim udasz się w podróż Warszawa - Umea warto zapoznać się, z regulaminem danego przewoźnika co zrobić w przypadku zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do kolejnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twój port transferowy. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed wylotem warto dokładnie zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Sprawdź linie lotnicze kursujące na trasie Warszawa - Umea