gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Warszawa Ushuaia

już od 8868 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Warszawa Ushuaia

Bilety lotnicze Air France Warszawa Ushuaia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 gru (pon)
Air France
Ushuaia
09 sty (śro)
Aerolines Argentinas
Warszawa
24 gru (pon)
Air France
Ushuaia
11 sty (pią)
Aerolines Argentinas
Warszawa
24 gru (pon)
Air France
Ushuaia
12 sty (sob)
Aerolines Argentinas
Warszawa
25 gru (wto)
Air France
Ushuaia
09 sty (śro)
Aerolines Argentinas
Warszawa
24 gru (pon)
Air France
Ushuaia
10 sty (czw)
Aerolines Argentinas
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Warszawa Ushuaia

Przewodnik po lotach Air France Warszawa Ushuaia

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Warszawa - Ushuaia linią Air France może być bardzo stresująca, co jest związane także z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Czy da się ominąć odprawę biletowo-bagażową? Zebraliśmy najbardziej istotne wskazówki dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą podróż Warszawa - Ushuaia linią Air France? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty pokładowe. Jeśli chcesz przejść odprawę bez stresu, bądź na miejscu już na 2 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport oraz bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu oraz godzina.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się bagaż pokładowy, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o klucze, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - smartfon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych przypadkach przeprowadzana jest kontrola osobista.

Prosta odprawa

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może w końcu spokojnie czekać na odlot. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która kieruje do specjalnego rękawa lub autokaru transportującego podróżnych do samolotu. Należy również dodać, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. obsługujących trasy Warszawa - Ushuaia umożliwia dokonanie odprawy online, co redukuje formalności.