X
Ładowanie...

Tanie loty Warszawa Uzice

już od 404 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Serbia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Serbia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
26 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
26 paź (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
09 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
11 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Belgrad
09 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Warszawa Uzice

Przewodnik po lotach Warszawa Uzice

Zniszczenie lub opóźnienie bagażu rejestrowanego w samolocie

To zdecydowanie wielka obawa wszystkich podróżnych – co może się stać, jeżeli ich bagaż będzie uszkodzony lub po prostu zostanie zgubiony? Spokojnie, linie lotnicze są na to przygotowane. Podpowiadamy, co zrobić, gdy twój bagaż po prostu się zagubi.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Warszawa - Uzice z reguły bierze się jedynie bagaż podręczny, dlatego też możesz go kontrolować. Jeśli sam zniszczysz zawartość bagażu, nie możesz wyagać odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, zniszczonego w luku bagażowym sprawa wygląda nieco iaczej.

Jeśli stwierdzisz uszkodzenie bagażu, musisz powiedzieć o tym obsłudze na lotnisku lub w będącym najbliżej punkcie obsługi klienta twoich linii lotniczych. I tanie loty Warszawa - Uzice, i regularne linie gwarantują zwrot środków za zniszczenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednakże wypłacona kwota będzie znacznie niższa, jeżeli bagaż został źle zapakowany.

Opóźniony bagaż w tanich lotach Warszawa - Uzice

Zgubienie przez linie lotnicze bagażu rejestrowanego nie jest zbyt częstym przypadkiem, niemniej – zdarza się. W takiej sytuacji też wypłacone ci zostanie odszkodowanie. Ponadto, możesz liczyć na zwrócone koszty, które ponosi się przy kupowaniu nowych rzeczy, kiedy czekasz na znalezienie zaginionego bagażu. Aby złożyć wniosek masz 21 dni.

Od czasu do czasu może okazać się również, że bagaż będzie zaginiony i niestety możesz stracić wszystkie swoje rzeczy. Takie sytuacje zdarzają się rzadko, jednakże z tego powodu warto wykupić dodatkową polisę. Polisę ubezpieczeniową tego typu należy wykupić na długo przed podróżą, dla przykładu w trakcie płacenia za bilety. Osłona bagażu jest typową częścią umowy ubezpieczenia. Rzecz jasna działa zarówno w tanich lotach Warszawa - Uzice, jak i standardowych liniach lotniczych.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze obsługują trasę Warszawa - Uzice